Naga Markets 

Przyłącz się do walki w Lidze Traderów – jest to całkowicie bezpłatny konkurs z bardzo wartościowymi nagrodami o niespotykanej dotąd formule bezpośrednich pojedynków. Aby wziąć udział wystarczy przyłączyć się do naszego FORUM

ZASADY

NAGRODY oraz konkurs typerów

Rozpoczęcie sezonu ligowego zbliża się wielkimi krokami, w związku z tym przedstawiamy harmonogram na najbliższe dni:

1. Zapisy trwają do soboty 3 maja, do godziny 8:00. Zapisywać można się podając nick z forum w komentarzu pod tym artykułem lub jednym z podanych powyżej.

2. W sobotni poranek odbędzie się losowanie grup oraz ustalenie harmonogramu spotkań – przed południem opublikujemy artykuł, w którym znajdzie się nagranie losowania oraz wstępne tabele grup wraz z opisem, punktacją, zasadami np. kto awansuje do fazy pucharowej.

3. Również w sobotni poranek ale po losowaniu, opublikowany zostanie kolejny artykuł, w którym podana zostanie rozpiska pierwszej kolejki spotkań, zarówno dla uczestników Ligi jak i dla typerów.

4. Od chwili opublikowania porządku pierwszej kolejki spotkań, można będzie wpisywać swoje typy w podanym miejscu na forum. Szczegóły tego miejsca oraz sposobu wpisywania typów podamy w artykule z nagraniem losowania.

5. Typy można składać do niedzieli godz. 22:00.

6. Pierwsza kolejka spotkań zaczyna się niedzielnym otwarciem rynków, a kończy wtorkowym zamknięciem.

7. W środę rano podane zostaną wyniki dwu dobowych meczy oraz rozpiska drugiej kolejki spotkań.

8. W każdym tygodniu rozegrane zostaną 2 kolejki spotkań. Rywalizacja grupowa odbywa się systemem każdy z każdym bez meczów rewanżowych.

9. Zawodnicy, którzy awansują do fazy pucharowej zostaną rozlosowani w pary. W tej fazie rozgrywany będzie mecz i rewanż.

Zapisy trwają do soboty 8:00, a więcej szczegółów podamy w artykule z nagraniem losowania grup.

Zapisywać można się w komentarzach pod artykułem podając swój NICK z forum (jeżeli nie jesteś zarejestrowany na forum, prosimy najpierw to zrobić i dopiero podać nick, gdyż podawanie typów będzie jawne i będzie odbywało się przez forum).

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania, także prosimy je zadawać w komentarzach.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here