Naga MarketsW dniu dzisiejszym rozpoczynamy zmagania w II edycji Ligi Traderów. Do fazy grupowej zakwalifikowało się 88 zawodników.

Pełny regulamin znajduje się na stornie: REGULAMIN i PULA NAGRÓDW dużym skrócie:

– Faza grupowa ze względu na dużą liczbę zawodników podzielona zostaje na 3 etapy grupowe, po których nastąpi faza pucharowa.

– Konkurs zakończy się przed Świętami Bożego Narodzenia.

– Ze względu na tak dużą liczbę osób zrezygnowaliśmy z wszelkiego typu rozstawiania zawodników. Dzięki temu los sprawił, że już w pierwszej kolejce spotkań dojdzie do wielkiego hitu czyli spotkania Nazare931 ze Zlym – jest to rewanż za finał I edycji.

UWAGA: Mamy do rozdania wejściówki na konferencję o tematyce VSA m.in. z Tomem Williamsem i Rafałem Glinickim. Odbędzie się ona 25 października w Warszawie. Szczegóły TUTAJ.

W następną sobotę rozlosujemy wśród chętnych wejściówki na to wydarzenie. Chętnych proszę o pozostawienie wpisu np. e-mail w komentarzu pod artykułem.

invest

Wszystko zostało wyjaśnione w filmie z losowanie grup:

Poniżej tabele grupowe. Awans do drugiej fazy uzyskają wszyscy zawodnicy, którzy zajmą miejsca 1, 2 lub 3 oraz 7 najlepszych zawodników z 4 miejsc.

1

2

Harmonogram I kolejki spotkań:

1 kolejka

UWAGA: Typy na 1 kolejkę spotkań można podawać w TYM TEMACIE  na forum, najpóźniej do niedzieli do 22:59 czasu polskiego, czyli do otwarcia się rynków walutowych.

Pełny harmonogram na wszystkie 7 kolejek można pobrać tutaj:  harmonogram LIGA – automat

Schemat podawania typów został pokazany w nagraniu – należy skopiować ostatni post i dopisać swój typ, nie wolno użyć tego samego co przeciwnik w meczu, jeżeli wpisał swój typ jako pierwszy. Lista par walutowych dostępna w nagraniu, regulaminie oraz zawsze na forum przy rozpisce każdej kolejki.

Życzę wszystkim powodzenia w tych trudnych i długich zmaganiach.

Niech zwycięży najlepszy !!!

Nagrody główne ufundowali: Forex Club (statuetka dla zwycięzcy) oraz Admiral Markets (konto z 10 000 zł) Sponsorami Ligi Traderów są:

liga-traderow-sponsorzyJesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

15 KOMENTARZE

 1. Masz rację, zachęcamy do sprawdzenia po oddaniu typu czy został on zapisany. Jak ktoś chce czekać do samego końca, to jednak warto choć na 2-3 minuty przed czasem oddać typ i zobaczyć czy się zapisał, żeby mieć jeszcze minutę na ewentualną poprawę.

 2. Tak w ogóle, to wiąże się z jednoczesnym (mniej więcej) kopiowaniem jeszcze jeden problem do rozwiązania. Drugi i ewentualnie każdy następny post nie będzie zawierał typu tego zawodnika, który zapisze swój jak pierwszy. Admin będzie musiał nad tym czuwać i w miarę konieczności uzupełniać.

 3. Nie rozwiałeś moich wątpliwości. O ile mogę się zgodzić co do odpowiedzi na 1., chociaż uważam, że powinno być dopuszczone typowanie przez przeciwników tej samej pary, lecz w różnych kierunkach, to w 2. możemy mieć sytuację, że zapiszą się tuż przed końcem typowania oba posty i pozostanie tylko dać wygraną walkowerem temu, który miał szczęście zapisać swój post wcześniej,bo nie będzie już czasu na zmianę typu przez drugiego. Czyli rzeczywiście lepiej typować wcześniej, żeby mieć ewentualnie szansę zmiany gdy przeciwnik przypadkiem wybierze tę samą parę i zapisze swój typ jako pierwszy. Oczywiście wystąpienie takiej sytuacji będzie przy wcześniejszym typowaniu dużo mniej prawdopodobne, niemniej jednak trzeba będzie na wszelki wypadek zwracać na to uwagę.

 4. A zastanawiałem się kim jest Marchew, a teraz już wiem 🙂 Rzeczywiście grupa śmierci się trafiła. Ale jak ktoś chce wygrać puchar to i tak musi pokonać wszystkich 🙂

 5. 1. Gdyby było to możliwe, część osób mogłaby grac na remis, bo tyle punktów by im wystarczyło. Przeciwny kierunek ? Nie zastanawiałem się, ale zapis, że trzeba użyć innej pary eliminacje wszelkie kombinacje. Zachęcam do oddawania typu jako pierwszy, wtedy można dać co się chce.
  2. Były już takie sytuacja, gdy osoby czekały na ostatnią minutę. Jeżeli zrobią to równocześnie to tylko jeden wpis zostanie zapisany na forum, uznajemy że to jego właściciel był pierwszy, chyba że przeciwnik jest w staniu udowodnić, że było inaczej.

  Ogólnie rzecz biorąc, zachęcam do nie czekania na ostatnią minutę – to nie jest typ na 15 minut, tylko na 2 doby, więc nie ma to sensu chyba, można dać typ z 5 albo 10 minut przed końcem to i tak jest późno, a tak jak przy dzisiejszej kolejce rynki są zamknięte, więc można na spokojnie zrobić analizę i podać typ sporo wcześniej nie ryzykując różnych komplikacji i spóźnień.

 6. Dwie wątpliwości:
  1. Dlaczego nie można typować tej samej pary walutowej, ale przeciwnego kierunku zmiany niż przeciwnik?
  2. Jak rozstrzygniecie sytuację, gdy przeciwnicy w tym samym czasie, tuż przed końcem zgłaszania typu, skopiują post jeszcze bez swoich prognoz i podadzą tę samą parę?

 7. Ta grupa śmierci wygląda troszkę za bardzo na śmierć 😉

  1 i 2 miejsce z zeszłej edycji.
  Nasze skromne osoby 😉
  Marchew i jeszcze Łukasz Nowacki i jego skuteczne długoterminowe Price Action.
  Nie znam pozostałych osób, ale znając życie przynajmniej jedna to znakomity trader.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here