Naga MarketsligaTraderowTradycyjnie, wczesną jesienią na portalu Comparic.pl starują rozgrywki jednego z najdłużej rozgrywanych konkursów traderskich w Polsce. Po ośmiu edycjach konkursu, który spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem, przyciągając coraz więcej uczestników – zapraszamy na już IX odsłonę Ligi Traderów.

  • Już 26 września rozpoczynają się rozgrywki IX edycji Ligi Traderów
  • Udział w turnieju jest darmowy, jedynym wymogiem jest konto na naszym forum
  • Zapisy trwają do 25 września
statuetka liga
Tradycją Ligi Traderów jest nagroda dla zwycięzcy – wykonana w całości ze szkła statuetka z wygrawerowanym imieniem i nazwiskiem triumfatora.

Liga Traderów to konkurs łączący trading z emocjami jakich dostarczają rozgrywki sportowe. Zawodnicy rywalizują w bezpośrednich pojedynkach podając swój typ na okres 2 dni. W tygodniu odbywają się 2 typowania (w środy oraz przez okres weekendu). Turniej składa się z faz grupowych oraz fazy pucharowej.

Z każdej grupy awansują najlepsi zawodnicy, przechodząc do kolejnej fazy turnieju. Udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny, nie potrzeba także niczego pobierać ani instalować, nie jest potrzebne także konto na Facebooku. Wymagane jest jedynie posiadania konta na forum.comparic.pl, gdzie odbywa się podawanie swoich typów na kolejne mecze. Rozgrywki zakończą się przed Świętami Bożego Narodzenia.

Jak co roku, nagrodzimy wszystkich uczestników ostatniej fazy pucharowej czyli najlepszą 16-stkę graczy. Tradycyjnie też do zwycięzcy turnieju trafi specjalna, szklana statuetka z wygrawerowanymi danymi zwycięzcy.

Dojście do fazy pucharowej oznaczają także punkty w rankingu wszech czasów i bycie rozstawionym przed losowaniem fazy grupowej w kolejnej edycji konkursu.

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania, prosimy zadawać je w komentarzu lub najlepiej na forum, gdzie toczy się DYSKUSJA o VIII edycji Ligi Traderów.

“Kerix” czyli Ireneusz Staniek, triumfator V edycji, odbiera statuetkę dla zwycięzcy.

Zapisywać można się w komentarzach pod artykułem podając swój NICK z naszego forum, przy dodawaniu komentarza prosimy podać adres e-mail, na który będą przychodziły powiadomienia o rozgrywkach (np. przypomnienia o oddaniu typu czy opublikowaniu wyników kolejki). Podanie adresu e-mail nie jest jednak obowiązkowe.

Jeżeli nie jesteś zarejestrowany na forum, prosimy najpierw to zrobić i dopiero podać nick, gdyż podawanie typów będzie jawne i będzie odbywało się przez forum.comparic.pl

Zapraszamy do wzięcia udziału w IX edycji Ligi Traderów. Wystarczy podać w komentarzu swój nick z forum (na samym dole strony można zostawić komentarz bezpośrednio, bez konta na Facebooku). Na adres e-mail podany podczas wpisywania komentarza będą przychodziły powiadomienia np. o możliwości oddaniu typu w każdej kolejce.

AKTUALNA LISTA ZAPISANYCH ZAWODNIKÓWConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

19 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here