Naga MarketsTrwają rozgrywki w ramach IX edycji Ligi Traderów. W turnieju bierze udział 90 zawodników. Życzymy wszystkim powodzenia i nich zwycięży najlepszy!

Fundatorami nagród w IX edycji Ligi Traderów są:

Te artykuły również Cię zainteresują
Zobacz REGULAMIN KONKURSU . Wyniki rozliczane są na platformie DEMO brokera XTB (pobierz).


Aby łatwiej było śledzić wyniki ligowe na żywo polecamy zainstalowanie wskaźnika dla platform MT4 lub MT5 (instrukcja instalacji i obsługi)


W każdą środę oraz sobotę (zazwyczaj ok. 10-11) pojawia się wpis podsumowujący ostatnią kolejkę. Aby łatwo go znaleźć zalecamy dodanie zakładki (kliknij i zapisz): LIGA TRADERÓW. Po opublikowaniu wpisu z wynikami, na podane e-maile wysyłane jest powiadomienie (prosimy sprawdzać folder spam). Jeżeli powiadomienie nie dociera, prosimy dać znać.


Notowania dostępnych instrumentów:

Wyniki 1/8 finału:

Dotychczasowa klasyfikacja końcowa (każdy zawodnik fazy pucharowej otrzyma punkty do rankingu – w kolejnych edycjach będzie rozstawiony w losowaniu. Każdy zostanie także nagrodzony – w tym celu, będziemy kontaktować się po zakończeniu rozgrywek drogą mailową lub poprzez forum)

Faza pucharowa:

Zgodnie z regulaminem, w fazie pucharowej obowiązuje zakaz zmiany wcześniej podanego typu. Gramy systemem mecz+rewanż. Nie ma punktów, ani remisów – wyniki obu spotkań sumuje się i lepszy zawodnik przechodzi do kolejnej rundy.

1/4 finału – mecz numer 1 – czas na oddanie swojego typu mija dzisiaj o godzinie 23:00 czasu polskiego:

UWAGA – mecze trwają 2 doby. Wynik liczony jest jako otwarcie tygodnia (cena open świecy dziennej z poniedziałku lub niedzieli) oraz zamkniecie świecy dziennej z wtorku (typowanie w środę to świece D1 z czwartku i piątku). Notowania pochodzą od brokera XTB.

Jeżeli pojawią się jakiekolwiek problemy z oddaniem typów na forum – awaryjnie można podać je na adres lukasz.nowacki(małpa)comparic.pl – wtedy warto dodać także typ zapasowy, gdyż pierwszeństwo ma gracz typujący na forum. Masz jakiegokolwiek pytania, zauważyłeś jakiś błąd? – zostaw komentarz tutaj lub na forum – DYSKUSJA.

Faza pucharowa 1/4 finału

Wszystkim zawodnikom życzymy udanej zabawy oraz powodzenia w turnieju. Niech zwycięży najlepszy.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here