Naga Markets
ligaTraderowPo trzech edycjach konkursu, który spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem, przyciągając coraz więcej uczestników, czas już aby wszystkim żądnym rewanżu oraz debiutantom dać możliwość stanięcia do walki.


IV edycję Ligii Traderów czas zacząć!

Liga Traderów to niezwykły konkurs, o niespotykanej dotąd formule. W naszym konkursie uczestnicy rywalizują w systemie bezpośrednich pojedynków. Sprawdź laureatów i nagrody III edycji.

statuetka liga
Wykonaną ze szkła statuetkę, z wygrawerowanym imieniem i nazwiskiem otrzyma zwycięzca IV edycji Ligi Traderów.

Stań do walki i zmierz się z traderami z całej Polski!

Na najlepszych czekają nagrody, prestiż, szacunek oraz uprzywilejowana pozycja w kolejnej edycji konkursu.

Konkurs ma także charakter edukacyjny, gdyż wszyscy będziemy mogli zobaczyć jak grają i jakie zlecenia składają najlepsi.

Zapisywać można się w komentarzach pod artykułem podając swój NICK z forum, przy dodawaniu komentarza prosimy podać adres e-mail, na który będą przychodziły powiadomienia o rozgrywkach.

W kolejnych wpisach opublikujemy regulamin rozgrywek oraz pulę nagród. Początek IV edycji planowany jest na 14 listopada (typowanie weekendowe).

(jeżeli nie jesteś zarejestrowany na forum, prosimy najpierw to zrobić i dopiero podać nick, gdyż podawanie typów będzie jawne i będzie odbywało się przez forum).tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułEURGBP ruch w kierunku 0.6940
Następny artykułAl Brooks Price Action – S&P500 przed kilkutygodniową konsolidacją
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

71 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here