Naga MarketsMiło mi poinformować, że start III edycji nastąpi już w najbliższy piątek. Wszyscy, którzy brali udział w poprzednich edycjach doskonale wiedzą, że oddawanie typów odbywa się w dwóch kolejkach:

– środę od momentu opublikowania rozpiski spotkań do 22:00

– weekend: od momentu opublikowania rozpiski spotkań do niedzieli 22:00.

W pierwszej kolejce zrobimy niewielki wyjątek. W związku z rozpoczynającymi się Świętami Wielkanocy, opublikujemy nagranie z losowania grup oraz rozpiskę pierwszej kolejki spotkań już w piątek w godzinach przedpołudniowych. Ma to na celu wydłużenie czasu oddawania typów, gdyż wiadomo, że część osób może być zajęta przygotowaniami do Świąt lub też być w podróży do rodzinnych stron.

Oddać typ w pierwszej kolejce spotkań będzie można zatem od piątkowego poranka do niedzieli do godziny 22:00. Przypominam, że regulamin jest bezwzględny i jeżeli wg czasu na forum typ zostanie oddany o 22:01 – musimy uznać go za spóźniony i przyznać walkower.

Każda następna kolejka spotkań, aż do wielkiego finału odbywać będzie się w standardowym czasie czyli w środy oraz weekendy.

Aby zapisać się do rywalizacji wystarczy zostawić komentarz pod artykułem podając w nim swój nick z forum.

Krótki harmonogram na najbliższe dni:

– Zapisy kończą się w piątek 3 kwietnia o godzinie 8:00

– piątek ok. 10:00 – odbędzie się losowanie I fazy grupowej – niezwłocznie opublikujemy nagranie, podział na grupy i rozpiskę I kolejki spotkań

– Od tego momentu będzie można podawać swoje typy na 1 kolejkę spotkań – typy oddajemy we wskazanym w artykule temacie na forum

– Przypominam, że gracz oddający typ jako drugi w swojej parze – może użyć tej samej pary walutowej, ale musi wtedy wskazać przeciwny kierunek (kupno bądź sprzedaż)

– Jak zwykle na forum będzie podział na grupy, więc nie trzeba będzie długo sprawdzać czy nasz rywal oddał już swój typ

– Po oddaniu typu prosimy o sprawdzenie czy został on zapisany. Warto odświeżyć stronę, gdyż może się zdarzyć, że w tym samym czasie nasz rywal także dokonywał wpisania swojego typu i o 1 sekundę nas wyprzedził. Jeżeli coś takiego nastąpi, choć jest to mało prawdopodobne lub pojawią się jakiekolwiek problemy czy wątpliwości – proszę o nich napisać w tym samym temacie, w którym będziemy oddawać typy. W wyjątkowych sytuacjach np. gdy obaj zawodnicy dokonali typowania w niemal identycznym czasie, druga osoba będzie mogła dokonać zmiany swojego typu, o czym zostanie poinformowana.

– Oddawanie typów w I kolejce spotkań kończy się w niedzielę 5 kwietnia o godzinie 22:00.

– Wyniki I kolejki spotkań i aktualne tabele grupowe zostaną opublikowane w środę 8 kwietnia w godzinach przedpołudniowych. W tym samym artykule zostanie zaprezentowana także rozpiska spotkań na II kolejkę i od tego momentu będzie można podawać swoje typy na drugą kolejkę.

– Typowanie w II kolejce (środowej) kończy się w środę o godzinie 22:00.

– Rozliczenie kolejki środowej następuje w sobotę rano wraz z podaniem wyników, tabeli oraz rozpiski na III kolejkę spotkań. Taki schemat obowiązuje aż do końca konkursu. Wyjątkiem jest mecz finałowy oraz mecz o 3 miejsce, w którym odbywa się 1 spotkanie trwające 3 doby.

Przypominam, że zgodnie z punktem 17 regulaminu:

“Zawodnicy z najlepszych miejsc w poprzedniej edycji zostaną rozstawieni w taki sposób aby w pierwszej fazie nie trafić na siebie. Odbędzie się tylko jedno losowanie, na początku rozgrywek. Model dobierania uczestników do kolejnych faz grupowych będzie ułożony w taki sposób aby premiować najlepszych zawodników z poprzedniej fazy”

A więc dokonamy tylko jednego losowania w piątek 3 kwietnia, w którym najlepsi z poprzedniej edycji zostaną rozstawieni. Od samego początku każdy zawodnik będzie wiedział, do jakiej grupy trafi w kolejnej fazie i z kim przyjdzie mu rywalizować, jeżeli zajmie odpowiednie miejsce w aktualnej grupie. Promować będziemy w ten sposób najlepszych zawodników, gdyż osoba wygrywająca swoją grupę trafi do następnej grupy z zawodnikami, którzy zajęli gorsze miejsca w swoich grupach. Tak samo będzie aż do fazy pucharowej. Cały schemat rozgrywek (także liczba etapów) zależy od liczby uczestników i zostanie opublikowany wraz z piątkowym losowaniem, gdy zapisy zostaną już zamknięte.

liga - rozpiska
Im wyższe miejsce premiowane awansem zajmie zawodnik w grupie tym na teoretycznie słabszych rywali trafi w kolejnej fazie rozgrywek.

Jako ciekawostkę dodam, że w III edycji Ligi Traderów zawodnicy walczyć będą o prawo do wyboru nagrody tzn. im wyższe zajęte miejsce tym większa swoboda i pierwszeństwo w wyborze nagród. Szczegółową pulę nagród oraz schemat nagradzania opublikujemy w kolejnym wpisie.

Aby dołączyć do rywalizacji wystarczy zostawić komentarz pod artykułem podając w nim swój nick z forum.

statuetka liga
Zwycięzca III edycji otrzyma także wykonaną ze szkła statuetkę z wygrawerowanym imieniem i nazwiskiem


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułBNP Paribas: Oczekujcie kolejnych imponujących odczytów NFP!
Następny artykułGeorge Soros chce zainwestować miliard dolarów na Ukrainie
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

16 KOMENTARZE

  1. a czy mógłbyś podać jakoś do czwartku osoby, które się zapisały? bo w historii wpisów nie ma wszystkich uczestników, którzy wcześniej się zapisali i nie mogą tego zweryfikować?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here