Naga MarketsTrwa V edycja Ligi Traderów. Rywalizuje 90 zawodników. Wszystkie zasady rozgrywek zostały opisane w REGULAMINIE. Schemat organizacyjny opisaliśmy w artykule z losowaniem grup.

Notowania par walutowych (źródło: platforma brokera XM)

walutyWyniki 1/2 finału:

wyniki


UWAGA – Ewentualne błędy, pytania lub uwagi zgłaszajcie jak najszybciej poprzez komentarz pod artykułem lub na forum w temacie “Dyskusja o Lidze Traderów“.


Faza pucharowa:

szesnastkaPo ponad 2 miesiącach zmagań, pokonaniu 88 zawodników i stoczeniu 21 pojedynków, wyłonionych zostało dwóch najlepszych zawodników. Czas na wielki finał V edycji, w której zmierzą się Shibuya oraz Kerix.

Statystyki finalistów:

stat

Statystyki wskazują na bardzo wyrównany poziom obu finalistów. Minimalnie za Shibuya przemawia doświadczenie. Jest to 18 zawodnik rankingu wszech czasów (13 miejsce w III edycji). Kerix nie był dotąd klasyfikowany w najlepszej 16-stce. Po drodze do finału Shibuya pokonał teoretycznie mocniejszych przeciwników – Dziamluka (4 zawodnik IV edycji) oraz Exodus24, zawodnika ze ścisłej czołówki rankingu (6 miejsce z I edycji oraz 5 miejsce z II edycji). Minimalnym faworytem wydaje się być Shibuya. Finał zapowiada się niezwykle ciekawie, tym bardziej, że obaj zawodnicy dotąd nie mieli okazji stoczyć bezpośredniego pojedynku. Życzę powodzenia, niech zwycięży najlepszy!

Wielki finał oraz mecz o 3 miejsce – czas na oddanie swojego typu mija dzisiaj o godzinie 22:00:

FINAŁ: Shibuya vs. Kerix (zwycięzcą finału jest zawodnik, który jako pierwszy odnotuje 2 wygrane mecze)

Mecz o 3 miejsce: Exodus24 vs. Mirek195301 (tradycyjny mecz + rewanż)


UWAGA – po każdym opublikowaniu wyników wysyłane jest przypomnienie o oddaniu swojego typu na adres e-mail podane przy zapisywaniu się do konkursu. Jeżeli nie dociera do Ciebie taki e-mail lub chciałbyś zmienić adres czy dodać dodatkowy – proszę o kontakt: lukasz.nowacki@comparic.pl


Sponsorami V edycji Ligi Traderów są:

fundatorzyConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułOpcja na dziś – PUT na AUDUSD
Następny artykułCzy na EURGBP powstanie RGR ?
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here