Naga Markets 

ZASADY

NAGRODY oraz konkurs typerów

Losowanie i kalendarz spotkań

Wykorzystane pary walutowe: cena otwarcia meczu- cena zamknięcia meczu – zmiana procentowa:

2 kolejka WYNIKI: Pierwsza liczba to uzyskany wynik np. jeżeli gracz typował spadek na EUR/USD i spadek wyniósł -0,35% to podany wynik jest dodatni +0,35 bo taką stopę zwrotu uzyskał zawodnik typując sprzedaż dla tej pary walutowej.

Proszę zawsze zapoznać się z dostępnymi parami walutowymi, których lista znajduje się w 1 poście w temacie z podawaniem typów, a także w rozpisce kolejki podawanej na portalu.

Proszę także sprawdzić po oddaniu typu czy został on opublikowany. Opublikowanie postu z typem gwarantuje, że zostanie on uznany, nawet jeżeli następny zawodnik omyłkowo pominie kopiowanie poprzedniego postu.

Proszę także o oddawanie typów w terminie tzn. kolejka weekendowa – niedziela do godziny 22:00, kolejka środowa – do środy do godziny 23:30.

Tabele grupowe po 2 kolejce:

M – liczba rozegranych meczy

PKT – punkty

% – uzyskany wynik procentowy

Walkower – osoba, która nie podała typu otrzymuje 0 punktów oraz wynik -0,5%

Osoba, która podała typ, a jej przeciwnik nie zrobił tego – otrzymuje 3 punkty i ma zaliczany wynik, taki jaki uzyskała podając swój typ.

O kolejności w grupie decydują:

1. Punkty

2. Bezpośredni pojedynek (zwycięstwo, remis lub porażka)

3. Wynik %

4. Bezpośredni pojedynek bez uwzględniania remisów

5. LosowanieConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułBlok po 22 – przegląd sygnałów D1 i W1
Następny artykułLiga Traderów –Rozpiska 3 kolejki
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

2 KOMENTARZE

  1. Już tylko 9 zawodników zostało z kompletem zwycięstw. 3 kolejka zapewne przyniesie pierwsze rozwiązania. Powodzenia !!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here