Naga Markets 

ZASADY

NAGRODY oraz konkurs typerów

Losowanie i kalendarz spotkań

Wykorzystane pary walutowe: cena otwarcia tygodnia – cena zamknięcia wtorku – zmiana procentowa:


1 kolejka WYNIKI: Pierwsza liczba to uzyskany wynik np. jeżeli gracz typował spadek na EUR/USD i spadek wyniósł -0,35% to podany wynik jest dodatni +0,35 bo taką stopę zwrotu uzyskał zawodnik typując sprzedaż dla tej pary walutowej.

Blisko remisu było spotkanie w grupie F między Nazare931 a mlodyfx – od lepszego wyniku oblicza się 90% czyli 0,32 x 0,9 = 0,29%. Gdyby Nazare931 uzyskał wynik lepszy o zaledwie 2 setne procent byłby remis.

Tabele grupowe po 1 kolejce:


M – liczba rozegranych meczy

PKT – punkty

% – uzyskany wynik procentowy

Walkower – osoba, która nie podała typu otrzymuje 0 punktów oraz wynik -0,5%

Osoba, która podała typ, a jej przeciwnik nie zrobił tego – otrzymuje 3 punkty i ma zaliczany wynik, taki jaki uzyskała podając swój typ.

O kolejności w grupie decydują:

1. Punkty

2. Bezpośredni pojedynek (zwycięstwo, remis lub porażka)

3. Wynik %

4. Bezpośredni pojedynek bez uwzględniania remisów

5. Losowanie

W następnym artykule opublikowanym za kilka chwil pojawi się rozpiska 2 kolejki, którą od momentu opublikowana można typować, tak samo jak dotychczas na forum – w nowym temacie pt. “2 kolejka”.

Pojawiły się pewne wątpliwości co do sposobu kopiowania ostatniego posta – jeżeli dwie osoby zrobią to niemal równocześnie, mogą wystąpić pewne komplikacja, zazwyczaj pojawi się ostrzeżenie. Warto po podaniu typu sprawdzić czy rzeczywiście został on opublikowany w ostatnim poście.

Dziękuję wszystkim za oddane typy i za utrzymanie porządku na forum.

Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułSezon na dywidendę – MW Trade
Następny artykułLiga Traderów –Rozpiska 2 kolejki
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

7 KOMENTARZE

 1. Dokładnie, do najbardziej zaciętych i stojących na dobrym, dodatnim poziomie meczy można zaliczyć Twój mecz, 2 mecz z grupy F i mój mecz z Seth-em – jeszcze wieczorem była szansa na chociaż remis, ale przed północą AUD odpuścił i przegrałem 🙂

  Mam nadzieję, że formuła bezpośrednich pojedynków się podoba i zobaczymy jak wypadnie druga kolejka.

 2. dzięki…jako że formuła zbliżona do rozpiski piłkarskiej to teraz widać że wybiegłem na murawę, podjąłem walkę ….strzeliłem nawet coś ale przeciwnik był poza zasięgiem i dostałem 5:3 w dobrym meczu 🙂

 3. Zawsze po ogłoszeniu kolejki wysyłamy do wszystkich e-mailem przypomnienie.

  Jeżeli Ktoś podał fikcyjny e-mail lub chciałby aby przypomnienie przychodziło na inny adres – proszę napisać do mnie: lukasz.nowacki@comparic.pl

 4. Gientek – wszystko już poprawione, rzeczywiście ktoś pominął przy kopiowaniu Twój post.

  Swoją drogą trochę pecha miałeś, bo uzyskałeś najlepszy wynik z wszystkich przegranych, wynik którym pokonałbyś większość uczestników, ale rywal okazał się jeszcze lepszy.

  Punktów to nie zamienia, ale wynik % znacznie poprawia, a to może decydować o awansie z grupy.

  Teraz widzę, że chyba mogliśmy zrobić remisy, gdy różnica nie wynosi więcej niż 15% (teraz jest to 10%)- wtedy byłby chyba 2 remisy w 1 kolejce.

  WSZYSTKICH PROSZĘ O SPRAWDZENIE PO PODANIU SWOJEGO TYPU CZY ZOSTAŁ ON OPUBLIKOWANY !!!

  Proszę zgłaszać wszelkie błędy, czy to w tabelach, rozpiskach itp.

  Powodzenia w 2 kolejce !!!

 5. Zaraz powinno być poprawione – rzeczywiście jedna osoba wkleiła bez Twojego typu. Poprawimy – nie wiedziałem wcześniej o co chodzi.

 6. podałem swój typ, kopiując ostatniego posta i wklejając swój typ zgodnie z regulaminem…co widać na stronie 2 typowania pierwszej kolejki…pisałem o tym w temacie ” Liga Traderów – dyskusja na temat konkursu”; osoba po mnie skopiowała wcześniejszego posta a nie mojego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here