Naga MarketsLibraIstniejące zasady dotyczące papierów wartościowych mogą mieć zastosowanie do inicjatyw waluty cyfrowej takiej jak projekt Libra na Facebooku. Organ nadzorczy, złożony z organów nadzoru papierów wartościowych z całego świata, w tym ze Stanów Zjednoczonych, Europy i Japonii, powiedział, że ocena stablecoin wykazała, że ​​mogą one potencjalnie oferować korzyści, a także stwarzać ryzyko. Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu programów Bogusza Kasowskiego “Today in USA”. Jest to program, z którego dowiesz się o najważniejszych i najaktualniejszych wydarzeniach ze Stanów Zjednoczonych.


Libra stanie się produktem?

Niemniej jednak plany Facebooka dotyczące wprowadzenia Libra wzbudziły obawy, od ochrony konsumentów po pranie pieniędzy, a nawet pogląd, że tradycyjny system monetarny może zostać zakłócony – oznajmił Bogusz Kasowski.

Te artykuły również Cię zainteresują
Nasza analiza wykazała, że ​​tak zwane„ monety stablecoin” mogą obejmować funkcje typowe dla papierów   podlegających regulacjom – powiedziała w oświadczeniu przewodnicząca IOSCO Ashley Alder.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here