Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Libet S.A. jest wiodącym producentem budowlanych wyrobów betonowych w Polsce.

Te artykuły również Cię zainteresują
libet

Środowa sesja była niezwykle udana dla akcjonariuszy spółki Libet. Wzrosty sięgnęły 5% przy rekordowo wysokich obrotach. Spółka znajduje się w bardzo interesującym położeniu technicznym. Od prawie 2 lat kurs respektuje krawędzie kanału spadkowego, a ostatni dołek wyznacza historyczne minimum notowań. W ostatnim jednak czasie spółka wyraźnie zyskuje na wartości i to przy narastającym wolumenie. Wygląda na to, że kupujący szykują się do wybicia oporu okolic 1,48 zł, co byłoby równoznaczne z wybiciem dobrze respektowanego kanału. Dałoby to więc całkiem mocny sygnał kupna z potencjalnym celem w rejonie 1,90 zł.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

PKP Cargo oferuje kompleksowe usługi logistyczne zarówno w zakresie przewozów krajowych, jak i wykonywanych poza Polską.

pkpcargo

Do podobnego wybicia blisko jest także na notowaniach spółki PKP. Wczorajsze wzrosty o 4%, także podparte większymi obrotami, przybliżają nas do pozytywnego rozstrzygnięcia. Kurs generalnie rośnie od końca maja, choć wzrosty nie mają bardzo dynamicznego charakteru. W ostatnim czasie panował całkowity marazm przy bardzo niskich obrotach. Jest to jednak lepsze, niż poważna reakcja podaży pod kluczowym oporem. Wydaje się więc, że są szanse na wybicie, a to otwarłoby przestrzeń do potencjalnych wzrostów do okolic 56 zł.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here