Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Te artykuły również Cię zainteresują
Libet S.A. jest wiodącym producentem budowlanych wyrobów betonowych w Polsce.

libet

Kurs od listopada 2013 roku porusza się w trendzie spadkowym, dość dokładnie wpisującym się w formację kanału. Wczoraj doszło do dynamicznych wzrostów przy podwyższonych obrotach. Cena zmierza do poziomu poprzedniego wierzchołka oraz do górnej krawędzi kanału. Wybicie tych ograniczeń byłoby przynajmniej wstępnym sygnałem końca trendu spadkowego i oznaczałoby prawdopodobnie dalsze wzrosty do poziomu 3,15 zł. Warto zwrócić uwagę, że wszystkie ruchy wzrostowe w kanale rozpoczynały się od formacji podwójnego dna, po za tym spółka pod względem technicznym porusza się w czytelny sposób.Conotoxia

Grupa Lotos jest największą firmą naftową regionu pomorskiego i drugą co do wielkości w Polsce. Prowadzi działalność w zakresie dystrybucji i sprzedaży produktów oraz towarów naftowych.

lotos

Silne wybicie i potwierdzenie stały się faktem. Ruch boczny oraz spadkowy należy uznać za zakończone. Pierwszym celem kupujących powinno być domknięcie luki cenowej z sierpnia ubiegłego roku, która powstała po informacji o emisji nowych akcji. Pisaliśmy o tym 28 listopada uspokajając przed dalszymi spadkami. Pierwszy raz o możliwym powrocie kupujących pisaliśmy 2 marca, a następnie 23 marca.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: notowania euro | pgnig notowania | euro kurs online | indeks s&p 500 | notowania pgnig | forum gieldowe |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

2 KOMENTARZE

 1. Cześć,
  Wykresy stooqa mają pewną zaletę, która czasami okazuje się wadą. Z tego co wiem mają oni wbudowany pewien automat, który kalibruje wykresy w taki sposób aby likwidować luki cenowe powstałe poprzez splity lub scalenia akcji. W dzisiejszej analizie TRAKCJI użyłem takiego skalibrowanego wykresu (nie pochodzi akurat ze stooqa ale jest taki sam) – http://comparic.pl/trakcja-trk-analiza-na-zamowienie-2/

  Korzystam z programu ISPAG – jest darmowy i dostępny na stronach większości biur maklerskich. Na tych wykresach scalenie akcji widoczne jest jako gigantyczna luka, która uniemożliwia analizę techniczną – tu jest zaleta kalibrowanych wykresów Stooqa.

  W przypadku LOTOS – wydaje mi się, że ten automat popełnił jakiś błąd. Sprawdziłem u najlepszego źródła czyli na stronie GPW w notowaniach archiwalnych i okazuje się, że prawda jest na naszych wykresach – cena zamknięcia 12 sierpnia 2014 to 35,63 zł a cena zamknięcia następnego dnia to 30,75 zł.

  Nie chcę źle o nikim mówić, bo też nie wiem dlaczego na Stooqu jest inaczej, ale wydaje mi się, że to problem dotyczy kalibracji wykresu w przeszłości. Może warto także ich o to zapytać.
  pozdrawiam.

 2. witam,
  możecie powiedzieć w czym i jak rysujecie swoje wykresy?
  zastanawia mnie, dlaczego domknięcie luki na waszym wykresie LTS nastąpi na poziomie ok 35zł? wykres lotosu pojawił się też wczoraj w marketinvest – tam (ten sam) opór widać już na poziomie 31,4 mnie podobnie wychodzi gdy rysuję kreski w stooq.
  zauważyłem już to samo na poprzednich analizach i zastanawiam się, czy ja czegoś nie rozumiem, czy gdzieś jest jakiś błąd, czy może jest jeszcze jakiś inny powód rozbieżności…?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here