Naga MarketsLibet S.A. to wiodący na polskim rynku producent kostki brukowej i innych betonowych materiałów nawierzchniowych.

Wykres w skali tygodniowej wskazuje na trend wzrostowy trwający od września ubiegłego roku. Od tego czasu cena stabilnie pnie się na coraz wyższe poziomy. Dopiero ostatnio doszło do większej korekty, po spotkaniu z oporem jakim są wcześniejsze dołki. Korekta jak dotąd nie wykazuje oznak paniki czy gwałtowniejszej wyprzedaży, możliwe więc, że warto patrzeć na nią jako na szansę tańszych zakupów.

Wykres dzienny pokazuje, że dotychczasowa korekta jest bardzo płytka, mało dynamiczna. Ciężko więc, przynajmniej na razie mówić o porządnej reakcji podaży przy ważnej strefie oporu. Struktura dołków i szczytów nadal jest typowa dla silnego trendu wzrostowego. Cena obecnie testuje lokalne wsparcie oparte o poprzedni szczyt. Wydaje się, że w tym rejonie można liczyć na podjęcie próby zainicjowania kolejnego impulsu wzrostowego.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

 

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here