Naga MarketsLibet to największy producent kostki brukowej w Polsce. Prowadzi obecnie produkcję na terenie 14 zakładów w całym kraju.

libet

Akcje spółki drożały podczas środowej sesji o około 6% przy nie najgorszych obrotach. Powodem zwyżki zdają się być informacje o tym, że zarząd firmy zaczyna zwiększać swoje zaangażowanie w kapitale spółki, co zawsze jest pozytywnym znakiem. Z komunikatu można dowiedzieć się, że członek zarządu zwiększył stan swojego posiadania kupując 520 tysięcy akcji po cenie 1,30 zł. Nabywca stwierdził, że wierzy iż po trwającej reorganizacji, spółka niebawem powróci na ścieżkę wzrostu. Wcześniej spółka informowała także o sprzedaży jednego z zakładów produkcyjnych. W wyniki transakcji do kasy firmy wpłynęło 20,3 mln zł. Dzięki uzyskanym środkom Libet zmniejszy swoje zadłużenie bankowe o kwotę prawie 12 mln zł. Trwają także negocjacje w sprawie sprzedaży kolejnego zakładu. Na wykresie widać, że dobre informacje sprzyjając inicjowaniu odbicia od kluczowego wsparcia okolic 1 zł.


Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V.

Zobacz również: Przegląd komunikatów GPW – Grupa Kęty, Ergis

British Automotive Holding to generalny importer, wyłączny przedstawiciel na Polskę oraz diler samochodów Jaguar, Land Rover i Aston Martin.

bah

Spółka nieznacznie traciła na wartości podczas wczorajszej sesji i nadal strona popytowa nie jest w stanie na dłużej utrzymać się ponad poziomem 2 zł. Wydaje się, że atak na tę barierę i to przy dobrej dynamice obrotów, mimo wszystko w dłuższym okresie daje szanse na przełamanie tego poziomu, tym bardziej, że ze spółki docierają ostatnio same pozytywne informacje. Wczoraj firma publikowała raport sprzedażowy za styczeń. W tym miesiącu spółka sprzedała 256 samochodów, co oznacza wzrost aż o 28%. Wartość sprzedanych samochodów sięgała 51 mln zł co oznacza wzrost o 20% w porównaniu z poprzednim rokiem. Spółka informowała także, o pracach nad powiększeniem sieci sprzedaży, w związku z czym do końca roku chce pojawić się w kilku nowych miastach.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here