Naga MarketsJuż dziś o godz. 19:00 zostanie udostępniona kolejna lekcja z byłym traderem Goldman Sachs i zarządzającym funduszem hedgingowym Lexem van Damem.

Tym razem Lex opowie jak inwestować na walutach i indeksach. Podczas tego webinarium dowiesz się:

  • jak wybierać pary walutowe do handlu
  • jak stosować metodologię Lexa w odniesieniu do głównych par walutowych (USD, GBP, EUR) oraz walut egzotycznych (BRL, RUB, TRY)
  • jak analizować indeksy i sentyment rynkowy
  • w jaki sposób łączyć analizę techniczną z fundamentalną

Jeśli chcesz uczestniczyć w spotkaniu zapisz się już teraz!

BIORĘ UDZIAŁ

Wiedza na tym szkoleniu nie była jeszcze omawiana przez żadnego innego polskiego eksperta.

Kim jest Lex van Dam?

Urodzony w 1968 roku w Holandii, menedżer funduszy inwestycyjnych, trader indywidualny oraz trener wyspecjalizowany w rynku akcji, walut oraz instrumentów pochodnych. Jego profesjonalna kariera rozpoczęła się w 1992 roku, kiedy pracował w jednym z trading desków Goldman Sachs.

W kolejnych latach związany był również z funduszem GLG, który w zeszłym dziesięcioleciu był największą tego typu instytucją w Europie. Obecnie już od 2007 roku jest menedżerem w londyńskim Hampstead Capital.

W 2009 roku był również jednym z ekspertów w trakcie programu Million Dolla Tradersemitowanego przez BBC – jego celem była transformacja ośmiu przeciętnych Brytyjczyków w profesjonalnych traderów, odtwarzając popularny eksperyment Richarda Dennisa zwany projektem żółwia.

Od 2010 roku prowadzi Lex van Dam Trading Academy nastawioną właśnie na edukację początkujących traderów oraz osób, które do tej pory nie miały kontaktu z rynkiem.

Sprawdź również materiału edukacyjne Lexa van Dama dostępne na łamach Comparic.pl.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here