Naga MarketsLetus Capital, notowana na warszawskiej giełdzie spółka działająca w obszarze finansów, nowych technologii oraz fotowoltaiki, ma nowego prezesa. Decyzją Rady Nadzorczej został nim Tomasz Andrzejczak, dotychczasowy wiceprezes zarządu spółki.

Letus Capital: nowym prezesem spółki został Tomasz Andrzejczak

Zmiana na stanowisku prezesa związana jest z aktualizacja strategii rozwoju i większej koncentracji na relacji projektów technologicznych w ramach Inkubatora Innowacji oraz na działalności w obszarze fotowoltaiki.

Tomasz Andrzejczak to menadżer z wieloletnim doświadczeniem w bankowości, nieruchomościach oraz branży leasingowej. Od października 2018 r. był wiceprezesem Letus Capital.

– Przed nami wiele wyzwań zwianych z nową, ambitną strategia rozwoju. Chcemy być centrum innowacji technologicznych oraz rozwijać naszą fotowoltaiczną działalność. Tym bardziej cieszę się z zaufania jakim obdarzyła mnie Rada Nadzorcza. Mam nadzieję, że wspólnie przyczynimy się do dynamicznego rozwoju spółki i budowy jej wartości. – komentuje Tomasz Andrzejczak, prezes Letus Capital.

Zmiana na stanowisku prezesa związana jest z aktualizacją strategii rozwoju i większej koncentracji na relacji projektów technologicznych w ramach Inkubatora Innowacji oraz na działalności w obszarze fotowoltaiki.

W ostatnich dniach Letus Capital podpisał umowę licencyjną na korzystanie z patentu głosowego systemu zabezpieczeń urządzeń elektrycznych ETOS. Projekt będzie realizowany w spółce celowej Startup Solar System Sp. z o.o., we współpracy z Softblue.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKurs euro (EUR/USD) odrabia straty. Złoto oddala się od szczytów
Następny artykułDigitree Group miała wstępnie 0,26 mln zł zysku netto w I poł. 2020 r.
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here