Naga MarketsGPW Akcje PKN Orlen i Bogdanki we wtorek 16 lipcaLetus Capital rozpoczął działania mające na celu przeniesienie notowań akcji spółki z alternatywnego systemu obrotu NewConnect na rynek regulowany GPW, podała spółka. Odpowiednie projekty uchwał zostaną wprowadzone na najbliższe walne zgromadzenie akcjonariuszy spółki.

Letus Capital planuje przeniesienie z NewConnect na rynek główny GPW

“Celem zmiany rynku notowań akcji spółki z alternatywnego systemu obrotu NewConnect na rynek regulowany Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie jest zwiększenie transparentności spółki w oczach inwestorów oraz poszerzenie ich bazy, co może przyczynić się do wzrostu płynności akcji spółki oraz jej kapitalizacji” – czytamy w komunikacie.

Drugim argumentem za przeniesieniem notowań jest zwiększenie zaufania do spółki przy współpracy z zagranicznymi partnerami, podano również.

Te artykuły również Cię zainteresują

Letus Capital prowadzi działalność w oparciu o dwa filary – doradztwo w zakresie finansów dla przedsiębiorstw oraz rozwój nowych technologii. Spółka notowana na rynku NewConnect od 2009 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here