Naga MarketsGPW Akcje PKN Orlen i Bogdanki we wtorek 16 lipcaLetus Capital rozpoczął działania mające na celu przeniesienie notowań akcji spółki z alternatywnego systemu obrotu NewConnect na rynek regulowany GPW, podała spółka. Odpowiednie projekty uchwał zostaną wprowadzone na najbliższe walne zgromadzenie akcjonariuszy spółki.

Letus Capital planuje przeniesienie z NewConnect na rynek główny GPW

“Celem zmiany rynku notowań akcji spółki z alternatywnego systemu obrotu NewConnect na rynek regulowany Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie jest zwiększenie transparentności spółki w oczach inwestorów oraz poszerzenie ich bazy, co może przyczynić się do wzrostu płynności akcji spółki oraz jej kapitalizacji” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Drugim argumentem za przeniesieniem notowań jest zwiększenie zaufania do spółki przy współpracy z zagranicznymi partnerami, podano również.

Letus Capital prowadzi działalność w oparciu o dwa filary – doradztwo w zakresie finansów dla przedsiębiorstw oraz rozwój nowych technologii. Spółka notowana na rynku NewConnect od 2009 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here