Naga MarketsLentex jest producentem wykładzin podłogowych PCV oraz włóknin technicznych.

Spółka od 2011 roku znajduje się w trendzie wzrostowym. Nie jest to może bardzo imponujący trend, ale wygląda dość stabilnie, dlatego też warto rozważać kupno akcji.Letnex [LTX] - analiza spółki 26 sierpnia 2014Na wykresie dziennym widać doskonałe techniczne zachowanie się waloru. Cena respektuje linię trendu wzrostowego, gdzie zakup akcji obarczony jest niskim ryzykiem. Obecnie nastąpiło lekkie odbicie po wczorajszym wzroście ponieważ wycena zbliżyła się do oporu. Biorąc pod uwagę linię trendu, która podtrzymuję cenę od dołu wkrótce powinno nastąpić wybicie przynajmniej do kolejnego oporu na 8,50zł.

Niewykluczony oczywiście jest bardziej gwałtowny ruch, który oznaczałby duży wzrost.

Letnex [LTX] - analiza spółki 26 sierpnia 2014

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

invest


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

2 KOMENTARZE

  1. Z tego co mi wiadomo to niestety Andrzej ma problemy ze zdrowiem, dlatego nie jest dostępny. Wydawało mi się, że na jego stronie można zdobyć wszystko automatycznie.

  2. Przepraszam, ale trochę z innej beczki. Potrzebuję pomocy. Jakiś czas temu czytałem na Waszej stronie wywiad z Panem Andrzejem Pierzem. Potrzebuję od niego programik do kopiowania zleceń (copy tool). Niestety pod żadnym podanym numerem telefonu, ani pod żadnym e-mailem nie jest dostępny. Czy macie może do niego jakiś namiar. Z góry dziękuję i przepraszam, że nie w temacie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here