Naga MarketsLeszek Krajewski został powołany na prezesa PunkPiratesRada nadzorcza PunkPirates powołała dotychczasowego członka zarządu ds. rozwoju Leszka Krajewskiego do pełnienia funkcji prezesa zarządu oraz powołała do składu zarządu Małgorzatę Katarzynę Grużewską powierzając jej funkcję wiceprezesa, podała spółka.

Wcześniej RN odwołała ze składu zarządu spółki Macieja Krzysztofa Hazubskiego oraz Wojciecha Przyłęckiego, podano w materiale.

Te artykuły również Cię zainteresują
“Rola Macieja Hazubskiego i Wojciecha Przyłęckiego była nieoceniona dla rozwoju PunkPirates. Przez ostatnie miesiące spółka pokazała, że potrafi produkować nowoczesne i wciągające gry dedykowane wirtualnej rzeczywistości. Przejmując stery w firmie chcę w pełni rozwinąć jej działalność w tym sektorze. Mamy już kilka tytułów w produkcji, a także wielu profesjonalistów w zespole” – powiedział nowy prezes Leszek Krajewski, cytowany w komunikacie.

“Naszą działalność rozwijamy również poprzez spółkę stowarzyszoną Raion Games, specjalizującą się w produkcji gier na Nintendo Switch oraz Games 4Experience, która podobnie jak PunkPirates koncentruje się na produkcji gier wirtualnej rzeczywistości” – dodał.

Spółka przypomniała, że w marcu br. do spółki dołączył Tomasz Polak, odpowiedzialny za kreację wielu popularnych gier osadzonych w wirtualnej rzeczywistości, m.in.: “Far Cry 3 VR”, “Onward 2”, “Frakked czy Phantom: Covert Ops”.

“Liczę, że moje długoletnie doświadczenie inwestycyjne przełoży się na realizację obiecujących projektów, które od roku prowadzimy we własnym zakresie, jako spółka o profilu skierowanym na produkcję gier VR. Wciąż poszukujemy nowych obszarów do ich tworzenia. Efekty aktualnie prowadzonych prac, zaprezentujemy w najbliższym półroczu” – podsumowała wiceprezes Małgorzata Grużewska.

PunkPirates (dawniej IQ Partners) to notowane na rynku głównym studio do tworzenia gier VR. Zajmuje się produkcją, publikacją i marketingiem wydawanych tytułów.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs ropy naftowej | lpp notowania | bank handlowy notowania | s&p 500 spółki | notowania kruk | 11bit notowania | mercator forum parkiet |

invest


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here