Naga MarketsO godzinie 16:00 zostały opublikowane dane z Kanady, wskaźnik aktywności gospodarczej nieoczekiwanie wzrósł do 59,6 punktów podczas gdy poprzednio było to 55,2. Analitycy oczekiwali odczytu na poziomie 56,3.


Z raportu instytucji Szkoła Biznesu im. Richarda Ivey’a dowiadujemy się także, że wskaźnik zatrudnienia spadł do 52,4 wobec 56,5 przed miesiącem; rok temu było to 54,4. Również indeks zapasów spadł do 52,4 wobec 58,4 w styczniu.

Reakcja rynku

Para USDCAD wykonuje dziś odwrót o 180 stopni i po porannych wzrostach nie ma już śladu. Przyspieszenie spadku miało miejsce po godzinie 14ej gdzie doszło do przerwania wzrostowej linii trendu powyżej której kurs przebywał od kilku dobrych dni.

By wykorzystać analizę i zainwestować na USDCAD
sprawdź ofertę 
Brokera HotForex

Odwrót pojawił się w nieprzypadkowym miejscu bowiem strefa 1.2900-1.2920 to niezwykle ważny opór z interwału dziennego, zamknięcie dnia w okolicach minimów powinno zachęcić graczy do powalczenia o niższe poziomy. Poniedziałkowe wybicie oporu, przy zwyczajowo niższej płynności może okazać się pułapką na byki, jeśli oczywiście te nie nie obronią poziomu 1.2830.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here