Naga MarketsLepiej żeby Bitcoin (BTC) nie spadł pod poziom 47 000 USD, uważa Ben ArmstrongBitcoin zyskał wczoraj ponad 10 proc. w stosunku do dolara, a dziś dalej rośnie. Notowania BTC/USD wyznaczyły w niedziele dołek w okolicach 47 000 USD, a inwestujący w kryptowaluty Ben Armstrong wyjaśnia, dlaczego tak ważne jest utrzymanie tego poziomu.

  • Na poziomie 47 000 USD znajduje się kluczowe wsparcie
  • Odzyskanie tego poziomu na BTC/USD mogłoby być bardzo trudne
  • Bitcoin jest na dobrej drodze do celu na 2024 r. z modelu S2F

Bitcoin odbija od kluczowego wsparcia

Ben Armstrong zebrał prawie 850 tysięcy subskrybentów na swoim kanale na YouTube. W jednym z ostatnich wideo powiedział, że spadek BTC pod 47 000 USD wiązałby się z utraceniem kluczowego poziomu, który w ostatnich miesiącach działał jako silny obszar wsparcia. Wczoraj notowania odbiły z impetem od tego obszaru.

Te artykuły również Cię zainteresują
– Nie sądzę, abyśmy zobaczyli, że Bitcoin spadnie poniżej obszaru przy 47 000 USD… Przy liczbie 47 000 USD dokonano dużych zakupów. Poczynając od instytucji, przez korporacje, do osób fizycznych i detalistów – w zasadzie każda osoba pod słońcem kupowała za 47 000 dolarów – powiedział Armstrong.

Jednakże, Armstrong zauważa, że ​​jeśli poziom 47 000 USD polegnie jako wsparcie, a BTC pozostanie powyżej 41 000 USD, nadal będzie to uważane za normalną korektę hossy.

– Czy może spaść poniżej 47 000 dolarów? Cóż, tak, może. Jeśli spadnie poniżej 47 000 USD, wtedy patrzysz na poziom, przez który się przebije, który jest bardzo silny. Jednak nadal mieści się to w zakresie średnich korekt Bitcoina na rynkach byka – tłumaczył inwestor.

Oznacza to, że Bitcoin może spaść nawet do 42 000 USD… może nawet 41 000 USD i nadal znajdować się w normalnej strefie korekty hossy – dodał.

Chociaż Armstrong uważa, że hossa na Bitcoinie może przetrwać spadek poniżej 47 000 USD, kryptowaluta będzie miała problem z odzyskaniem tego poziomu.

– To, co jest bardzo złe, jeśli [BTC] spadnie poniżej 47 000 USD, to to, że przy tych naprawdę mocnych poziomach widzimy, że kiedy poziom zostanie przełamany… bardzo mocna linia wsparcia zamieni się w bardzo silną linię oporu. Z tej perspektywy martwię się więc, że jeśli zejdziemy pod ten poziomu, to naprawdę trudno będzie przezwyciężyć ten problem. Moglibyśmy oscylować w jego okolicach przez około miesiąc, co nie byłoby dobre dla Bitcoina – powiedział Armstrong.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Inwestor uważa, że obecna korekta jest zdrowa dla rynku. Bitcoin jego zdaniem jest na dobrej drodze, by przed 2024 r. osiągnąć poziom 288 000 USD, który wynika z modelu stock-to-flow (S2F).

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: biomed lublin gpw | analiza btc | sp500 | bitcoin cash prognozy | kursy walut forex | usd pln |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here