Naga MarketsBitcoin w kosmosiePseudonimowy trader znany jako Joe007 twierdzi, że projekt Unus Sed Leo (LEO) może być dobrym wyborem dla inwestorów, którzy chcą zdywersyfikować swój portfel kryptowalut.

  • Joe007 twierdzi, że inwestorzy powinni zainteresować się LEO.
  • Tłumaczy, dlaczego kryptowaluta jest ciekawą inwestycją.

Postaw na LEO

W rozsądnym świecie ekstremalnie niska korelacja LEO uczyniłaby z niego pożądany instrument dywersyfikacji, jeśli chodzi o tworzenie portfeli kryptograficznych. Ale oczywiście handlowcy kryptowalut są zbyt zajęci gonieniem za najnowszą pompą shitcoinów, aby nawet zwrócić na to uwagę – twierdzi Joe007.

Te artykuły również Cię zainteresują
 

LEO to token narzędziowy ERC20, który działa na łańcuchach bloków Ethereum i EOS. Posiadacze LEO cieszą się wieloma korzyściami na giełdzie kryptowalut Bitfinex, w tym obniżeniem opłat taker i innymi rabatami.

Coiny, które powinieneś kupić

Joe007, który jest znany z obstawiania dużych zakładów na giełdzie kryptowalut Bitfinex, mówi, że kolejnym coinem na jego liście jest Binance Coin (BNB). Twierdzi, że token oferuje przypadek użycia, który odróżnia go od innych aktywów kryptograficznych.

Binance Coin to token narzędziowy wydany przez giełdę kryptowalut Binance. Posiadacze BNB uzyskują rabaty przy płaceniu nim za opłaty handlowe na Binance i Binance DEX.

Zarówno BNB, jak i LEO mają więc konkretne przypadku użycia, co zapewnia im pewną wartość. Joe mówi, że mają dodatkowy potencjalny przypadek użycia, oprócz bycia po prostu cyfrową formą pieniądza.

Właściwie nie brałbym pod uwagę LEO lub BNB [gdyby nie to, że] nie starają się być pieniędzmi („monetami”). Jeśli już to są to scentralizowane aktywa kryptograficzne podobne do akcji – tłumaczy.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here