Naga Markets

Legendarny trader kwestionuje rajd bitcoina. Na BTC/USD pojawiła się pewna formacjaBitcoin (BTC) rośnie dziś ponad poziom 47 000 USD po wczorajszym odbiciu od dynamicznego wsparcia. Peter Brandt, legendarny trader jest jednak zaniepokojony obecnym rajdem z uwag na formację techniczną, która narysowała się na wykresie BTC/USD.

Bitcoin nakreślił niepokojącą formację klina

Formacja o której mowa była na wstępie, to rosnący klin, który widoczny jest na poniższym poście z Twittera:Brandt ma ponad pół miliona obserwujących na Twitterze, do których w poście zwrócił się z pytaniem, czy formacja wzrostowego klina spełni pokładanie w niej oczekiwania, czy może zawiedzie?wejdzie na rynek?”

Rosnący klin na wykresie sygnalizuje zwykle, że cena danego waloru może spaść. To jednak żaden pewnik, ale może wzbudzać pewne obawy byków.

W odpowiedzi na pytanie jednego z obserwatorów, czy spodziewa się wzrostu lub spadku ceny Bitcoina, Brandt mówi, że ma długą pozycję w BTC, ale jest zaniepokojony wysokim poziomem sentymentu.

XTB

Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

— Nie ma znaczenia, czy jestem byczo czy niedźwiedzio nastawiony. Zasadniczo, mam pozycję długą, ale obawiam się, że byczy sentyment pozostaje zbyt wysoko – powiedział znany trader.

Na początku obecnego miesiąca Brandt powiedział, że bitcoin nadal znajduje się w „długoterminowym trendzie wzrostowym”, jednocześnie przyznając, że zmienność pozostanie kluczową cechą flagowej kryptowaluty.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kursy walut forex | theppro co to | wirtualna polska kurs akcji | akcje pgnige | prognozy kryptowalut | kurs lewa do złotówki | pkobp notowania |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here