Naga MarketsOśmiokrotny mistrz świata w boksie i filipiński senator Manny Pacquiao oficjalnie wprowadzi na rynek swoją cyfrową monetę PAC, która jest zasilana przez GCOX. Token personalny zostanie zaprezentowany na zbliżających się targach Blockchain Fair Asia 2018, które odbędą się w Manili na Filipinach w dniach 11-12 października tego roku.


Dyrektor Generalny Global Crypto Offering Exchange (GCOX) Jeffrey Lin skomentował to wydarzenie: “Jesteśmy dumni, że Manny Pacquiao jest pierwszą międzynarodową gwiazdą na naszej giełdzie. Manny i inne znane postaci również będą miały okazję do zwiększenia zaangażowania swoich fanów, dalszego poszerzenia zasięgu i zwiększenia popularności poprzez emisję spersonalizowanych tokenów”.

GCOX szczyci się tym, że jest jedyną na świecie cyfrową giełdą walutową ukierunkowaną na celebrytów, oferując pierwszą na świecie platformę dla gwiazd sportu oraz estrady, na której mogą oni wykorzystać swoją popularność. GCOX współpracuje z „gwiazdami z pierwszej ligi”, aby zwiększyć szanse na przyjęcie i akceptację swoich kryptowalut, jak również technologii łańcucha blokowego. Podmiot stawia jednak pierwsze kroki, a Pacqauio jest ich pierwszym klientem, który zdecydował się na emisję tokenu PAC Coin. Nazwa wywodzi się z pseudonimu Pacman, którym bokser posługiwał się w trakcie kariery, gdzie w szczytowym momencie był niemal niepokonany, zostawiając na deskach Oscara de la Hoyę, Ricky Hattona, Manuela Marquza i wiele innych dużych nazwisk. Popularny Pacman był też pierwszym bokserem, który zdobył tytuły w czterech głównych dywizjach – od muszej, poprzez piórkową, lekką aż do półśredniej.

Celebrity Tokens są żetonami użytkowymi, który można wykorzystać do zakupu ekskluzywnych towarów, biletów i usług. Monety zapewniają również zaproszenia użytkowników do transmisji na żywo, spotkań i pozdrowień oraz interakcji poprzez usługę Celeb-Connect.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Piłkarze również z własnymi coinami

Oprócz bokserów w rynek tokenizacji osobistej marki angażują się również piłkarze. Świetnym przykładem jest tutaj popularny Ronaldinho, który zyska własny token. Pierwotnie projekt nosił nazwę World Soccer Coin jednak po nawiązaniu współpracy z gwiazdą futbolu zmieniono jego nazwę na Ronaldinho Soccer Coin. Inicjatywa ta zakłada stworzenie w ciągu trzech lat 300 obiektów na całym świecie, m.in. w krajach Afryki, Azji i Bliskiego Wschodu.

Plan działania przewiduje, że w lipcu tego roku w Azji ukończone zostaną dwa pierwsze stadiony, a ich eksploatacja rozpocznie się przed końcem roku. Utworzono również sojusz z pięcioma istniejącymi stadionami w Azji Południowo-Wschodniej. Dalszy rozwój technologii VR i usług wirtualnych ma wzmocnić eSportowy aspekt projektu. Ponadto, w marcu 2019 roku uruchomiona zostanie Akademia Ronaldinho.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here