Naga Markets


Współzałożyciel Fundstrat Global Advisors Tom Lee powiedział w ostatnim z udzielonych wywiadzie, że wolałby kupować Bitcoiny (BTC) niż Bitcoin Cash (BCH), wszystko w tle cementowania drugiego tygodnia zysków.


Bitcoin pewniejszy od Bitcoin Cash

Rozmawiając z CNBC, Lee, który jest znany ze swojego byczego negatywnie nastawiony do “stawania po czyjejkolwiek stronie”, wolałby włożyć “nowe pieniądze” w BTC zamiast alternatywy w postaci BCH.

“Myślę, że obie mają swoje zalety”, wyjaśniał podczas programu Fast Money. “Ale gdybym dziś włożył nowe pieniądze w inwestycje – świeże dolary – byłbym o wiele bardziej zainteresowany kupnem Bitcoina, który mógłby przyciągnąć napływy, w przeciwieństwie do czegoś, co już i tak jest potencjalnie wykupione”.

Oświadczenie Lee’a pojawia się w ramach trwającej “wojny” pomiędzy zwolennikami Bitcoin i Bitcoin Cash. BTC/USD spadł o około 2,4% w środę, BCH/USD natomiast wypadł znacznie gorzej, tracąc prawie 17% w tym samym 24-godzinnym okresie.

Rynek kryptowalutowych niedźwiedzi właśnie się skończył?

“Coraz częściej uważam, że inwestorzy są przekonani, iż bitcoin może być postrzegany jako towar” – powiedział Lee we wtorkowym serwisie CNBC “Fast Money”. “Niezależnie od tego, czy regulacje koncentrują się wokół bezpieczeństwa i rejestracji, bitcoin znajduje się w swojej własnej sferze. (…) Wciąż kupowałbym bitcoina” – twierdzi Lee.

Lee, który był głównym strategiem ds. Strategii w JP Morgan przed założeniem Fundstrat, powiedział, że jego firma ma wskaźnik do mierzenia altcoinów, który w ciągu 90 dni potroił swoją wartość.

Wcześniej bitcoinowy byk przyznał, że jego zdaniem najstarsza z kryptowalut potrzebuje dwóch lat, aby osiągnąć cenę $91 tysięcy. Zdaniem Thomasa (Toma) Lee jednym z głównych powodów dynamicznego odbicia rynku Bitcoina, który w tym momencie znajduje się pod progiem $10 tysięcy, mają być historyczne tendencje zmiany ceny oraz pozytywne informacje napływające z branży.Coinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here