Naga MarketsLedgerSavings to świeżo uruchomiony produkt od LedgerX, giełdy kryptowalut regulowanej przez amerykańską CFTC. Wykorzystując LedgerSavings można czerpać zyski z posiadania Bitcoina.

Jak podaje LedgerX, w lipcu miała miejsce pierwsza transakcja z wykorzystaniem nowej usługi, gdzie zarobek w skali roku stanowi 15% przez kolejne sześć miesięcy, pomimo wahań cen Bitcoina.

Nowy produkt pozwala zarabiać odsetki w dolarach (USD) od posiadanych bitcoinów w okresach trzymiesięcznych, sześciomiesięcznych i 12-miesięcznych, przy docelowej rentowności do 16% rocznie.

Zamiast tylko wykorzystywać strategię “HODL” z nadzieją, że Bitcoin będzie zyskiwał, inwestorzy mogą zarabiać w walutach fiat bazując na BTC poprzez wykorzystanie techniki call overwrite, gdzie inwestor lokuje BTC w LedgerX, a następnie sprzedaje opcję kupna z nieco dłuższa datą, z wyższą ceną wykonania. Jak na razie LedgerSavings obsługuje tylko Bitcoina, ale zgodnie z oświadczeniem firmy, ostatecznie będzie również obsługiwać Ether.

LedgerX był pierwszą regulowaną w USA giełdą oferującą derywaty oparte na bitcoinie i posiadającą obecnie dwie różne licencje CFTC. Firma adresuje swoje usługi do klientów instytucjonalnych i oferuje platformę transakcyjną dla krypto-derywatów, transakcji swapowych, a teraz dla dla LedgerSavings. Depozyty w USD przechowywane są w banku amerykańskim.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here