XTB

LCG London Capital Group nie znajduje się na liście polecanych brokerów Comparic.pl.

Portal Comparic.pl prowadzi listę polecanych brokerów.

London Capital Group – informacje o brokerze

LCG logoLondon Capital Group jest brokerem z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku. Jest to wiodący dostawca usług transakcyjnych dla klientów detalicznych Firma oferuje konkurencyjne warunki oraz zaawansowaną technologię. Spółka notowana jest  na londyńskiej giełdzie. Dźwignia dla klientów z polski wynosi maksymalnie 1:30, można ją zwiększyć uzyskując status klienta profesjonalnego.

Broker zapewnia spore zaplecze edukacyjne począwszy od artykułów i przewodników, na webinarach kończąc. Konta są zabezpieczone przed ujemnym saldem.

Warunki transakcyjne oraz oferta

W swojej ofercie broker LCG posiada kontrakty CFD na pary walutowe, akcje, towary, indeksy a także kryptowaluty, znajdziemy także w ofercie kontrakty na ETFy, obligacje i stopy procentowe. Rachunki są objęte ochroną przed ujemnym saldem. Klient ma do wyboru dwa konta transakcyjne: ECN, lub standard. Za wypłatę środków nie sa pobierane prowizje.

Broker regulowany przez London Capital Group jest regulowany przez FCA
Minimalny depozyt 10 EUR (10000 euro na koncie ECN)
Rodzaje kont Real, Demo
Waluta depozytu USD, EUR, GBP, AUD, PLN
Maksymalna dźwignia 1:30
Minimalna wartość transakcji 0,01
Hedging Tak
Scalping Tak
Dostępne Instrumenty CFD na waluty, towary, metale szlachetne, indeksy, akcje, kryptowaluty, kontrakty futures, stopy procentowe, ETFy
Wpłaty karty płatnicze, przelewy bankowe, Skrill, Neteller,
Wypłaty arty płatnicze, przelewy bankowe, Skrill, Neteller,

Źródło: lcg.com

Platforma transakcyjna oferowana przez London Capital Group

LCG zapewnia dostęp do swojej autorskiej platformy LCG Trader, a także do znanego i lubianego Meta Tradera 4. LCG Trader jest platformą sieciową zaprojektowaną do obsługi tysięcy zleceń w jednym momencie. Umożliwia ona handel na 7.000 instrumentach. Platforma zostałą zaprojektowana specjalnie w ten sposób aby wyjść naprzeciw wysokim oczekiwaniom inwestorów obracających różnorodnymi aktywami, LCG Trader gwarantuje błyskawiczny obrót każdym aktywem oferowanym przez LCG, bez względu na używane urządzenie. W jego ofercie znajdziemy waluty akcje, indeksy, metale, kontrakty futures, obligacje i stopy procentowe.

Opinie w Internecie

Podziel się opinią o brokerze na forum.comparic.pl – wątek o LCG

Podsumowanie

LCG jest brokerem z wieloletnim doświadczeniem. Dysponuje odpowiednimi platformami zarówno dla doświadczonych inwestorów Forex, wymagających profesjonalnej obsługi, jak i inwestorów, którzy potrzebują dostępu do podstawowej wiedzy. Obsługa techniczna pracuje 24 godziny na dobę. Każdy znajdzie więc coś dla siebie.