Naga MarketsPrzyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

LC Corp S.A. kontroluje grupę celowych spółek deweloperskich, realizujących inwestycje mieszkaniowe i komercyjne w największych miastach w kraju

Akcje spółki drożały podczas sesji z minionego piątku o blisko 4% przy wyraźnie podwyższonych obrotach. Wydaje się, że może być to początek korekty ostatnich spadków. Jak widać na wykresie dziennym, układ ostatnich szczytów wygląda jak typowa formacja głowy z ramionami, sygnalizująca spadki. Wydaje się jednak, że nie warto przesadzać z pesymizmem, gdyż śledząc przebieg notowań, widać podobne spadki powtarzały się już w przeszłości. Cena zaczyna odbijać na poziomie wsparcia opartego o maksima z 2016 roku. Na początku maja pojawiła się rekomendacja z ceną docelową przy 3,23 zł. Wydaje się więc, że odbicie ma szansę dokonać choćby testu przełamanej linii szyi formacji RGR.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

GPW prowadzi rynek regulowany dla akcji oraz instrumentów pochodnych.

Spółka zaliczyła w miniony piątek całkiem niezłą sesję, rosnąc o ponad 1%. Czerwiec jest w miarę udany dla spółki, biorąc pod uwagę szersze spadki trwające niemal od początku roku. Ostatnio doszło nawet do przełamania linii trendu. Obecnie ważą się więc losy wybicia. Powrót do spadków będzie oznaczał kontynuację i konieczność poprawy linii trendu, natomiast wyjście ponad 38 zł, może przynieść zmianę układu sił lub choćby większą korektę wzrostową. Pod koniec maja analitycy DM BDM wycenili spółkę z poziomie 47,10 zł czyli niemal 30% wyżej od ceny rynkowej.

Korzystasz z narzędzi analitycznych na portalu Trading View? Teraz możesz tam śledzić także nasze analizy spółek z GPW

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułIchimoku Battle.  Nowy tydzień, nowa pozycja – GBPCAD, GBPNZD, USDCAD
Następny artykułDział PR kartelu OPEC (+) znów oceniamy na piątkę
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here