Naga MarketsLC Corp S.A. kontroluje grupę celowych spółek deweloperskich, realizujących inwestycje mieszkaniowe i komercyjne w największych miastach w kraju.

Te artykuły również Cię zainteresują

Podczas wczorajsze, dosyć słabej sesji na warszawskim parkiecie, w miarę pozytywnie wyróżniała się spółka LC Corp, której akcje drożały o ponad 1%. Na wykresie widać, że cena w ostatnim czasie testuje poziom 2 zł. Technika wskazuje na ciekawą rzecz, gdyż po za okrągłym poziomem, spora korekta dotarła do długoterminowej linii trendu wzrostowego, której początku można szukać w 2009 roku. Pojawia się więc szansa na odbicie, tym bardziej, że spółka podała istotne dane. Wynik brutto za pierwsze półrocze 2018 roku będzie wyższy o 36,6 mln zł z powodu znaczących zmian kursu euro oraz aktualizacji wartości godziwej nieruchomości inwestycyjnych. Pełny raport poznamy już 7 września.

Elemental Holding jest grupą kapitałową działającą w branży recyklingu i obrotu surowcami wtórnymi oraz dostawcą surowca do hut i odlewni.

Środowa sesja rozpoczęła się od spadków i reakcji przy poziomie poprzedniego szczytu, wszystko to miało miejsce przy najwyższych obrotach w ostatnich dniach. Wykres pokazuje, że bardzo dynamiczne ożywienie z ostatnich miesięcy budowane jest na podwyższonym wolumenie. Trwająca od 17 sierpnia korekta impulsu wzrostowego dotarła właśnie do poziomu poprzedniego szczytu z końca maja. Zdaje się być to ciekawym miejscem na ponowne wzmożenie aktywności popytu. Niedawno spółka opublikowała szacunkowe wyniki za drugi kwartał, w którym znaczącej poprawie uległ wynik netto. Dużej poprawie uległy także przychody. Ostateczny raport poznamy 28 września. Wydaje się, że dobre wyniki i dobra technika mogą zachęcać rynek do zainicjowania kolejnego impulsu wzrostowego.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here