Naga MarketsLC Corp jest spółką holdingową kontrolującą grupę firm, działających w sektorze nieruchomości mieszkaniowych (głównie o podwyższonym standardzie) oraz komercyjnych (biurowych, handlowych i usługowych).

lccrop w1

Te artykuły również Cię zainteresują
Sprawdź ofertę brokera HFT w zakresie inwestycji na spółkach z GPW

Wykres tygodniowy pokazuje, że w ostatnim czasie doszło do wybicia ponad szczyt z połowy 2014 roku. Tym samy cena znalazła się na wieloletnich maksimach. Szerszy trend jest umiarkowanie wzrostowy, dlatego są szanse na to, że nie jest to jedynie fałszywe i chwilowe wybicie. Kolejny, znaczący opór to dopiero 3,50 zł. Patrząc jednak na dynamikę wzrostów w ostatnich latach, dojście ceny do takiego poziomu może zająć trochę czasu.

lccrop d1

Wykres dzienny pokazuje, że wybicie kluczowego oporu było podparte wyższymi obrotami. Jednego dnia spółka zdrożała o ponad 20% i od tego czasu trwa dość zrozumiała korekta. Strefy wsparcia można szukać w rejonie 2 – 2,10 zł. Jeżeli wzrosty miałyby być kontynuowane to kurs nie powinien cofnąć się sporo niżej. Akcje te nie należą do najlepszych pod względem technicznym, występują tu często ostre korekty i generalnie wykres jest nieco „szarpany” przez co może być trudny do grania. Warto o tym pamiętać, zwłaszcza jeżeli jesteśmy typowymi technikami.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Odwiedź nasz facebookowy profil giełdowy: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

invest

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPoranny komentarz makro – czekamy na payrollsy
Następny artykułPoranne EUR/USD z tendencją do wzrostów?
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here