Naga MarketsLas Vegan’s SA pozyskało w ramach kampanii crowdfundingowej pod koniec 2020 roku 999 999 zł na wprowadzenie na rynek wegańskiej czekolady. Osiągniety w 100% zakładany cel miał pozwolić na wdrożenie i promocję marki, poszerzenie oferty czekolad i produktów wegańskich oraz wprowadzenie rozwiązań ekologicznych w zakresie pakowania. Pół roku po tym wydarzeniu gośćmi Michała Stanka na antenie Comparic24.tv są Tomasz Sienkiewicz, Członek Rady Nadzorczej spółki oraz Marcin Parzyszek, Prezes Zarządu, którzy opowiadają o realizacji celów po zakończonej sukcesem emisji.

Te artykuły również Cię zainteresują
Perspektywy branży żywności wegańskiej w Polsce

Blisko 1 mln złotych i około 390 akcjonariuszy – tak zakończyła się kampania crowdfundingowa nowej marki czekolad wegańskich bio&eco, Las Vegan’s., która była realizowana w ubiegłym roku.

– W czasie trwania kampanii odezwali się do nas przedstawiciele sieci handlowych, z którymi dotychczas nie współpracowaliśmy. Rozpoczęliśmy także rozmowy o współpracy z jedną z największych polskich sieci kawiarni opartych na kawie rzemieślniczej – mówi Krzysztof Stypułkowski, członek rady nadzorczej Las Vegan’s SA.

Wegańskie słodkości będą wprowadzane na rynek etapami, a pierwsze z nich – te które nie będą wymagały maszynowego pakowania – pojawią się na rynku już w trzecim kwartale 2021 roku.

– Bardzo dziękuję wszystkim inwestorom, którzy wzięli udział w kampanii crowdfundingowej Las Vegan’s. W  projekt zaangażowało się około 390 akcjonariuszy, którzy łącznie zainwestowali kwotę blisko 1 mln zł. Cieszymy się, że grono osób, które uwierzyło w nasz innowacyjny projekt i razem z nami będzie współtworzyć markę czekolad bio&eco jest tak liczne – mówi Marcin Parzyszek, Prezes Las Vegan’s SA.

Pomysł na stworzenie marki Las Vegan’s jest wynikiem wieloletniego doświadczenia właścicieli Manufaktury Czekolady Chocolate Story. Manufaktura Czekolady Chocolate Story to polska firma i jedna z niewielu na świecie, w której czekoladę wyrabia się bezpośrednio od ziaren kakaowca aż do tabliczki. Nowa marka Las Vegan’s będzie odzwierciedleniem pasji do czekolady i ekologicznych rozwiązań.Conotoxia

invest

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here