Naga MarketsLarq SA jest spółką holdingową, działającą w obszarze innowacyjnych mediów, nowych technologii i infrastruktury.

Wykres tygodniowy, obejmujący całą historię notowań wskazuje na mocne wybicie oporu jaki tworzyło dotychczasowe historyczne maksimum. Cena jest więc na najwyższym poziomie w historii notowań. Jest to zdecydowanie pozytywny sygnał tym bardziej, że wybiciu towarzyszyły podwyższone obroty. Wydaje się, że trend może być kontynuowany, choć w krótkim terminie można także spodziewać się korekty.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Patrząc na wykres dzienny, widać że dość często impulsy wzrostowe miały podobny zasięg. Jeżeli i tym razem schemat ten powtórzy się, powinno niebawem dojść do korekty. Wydaje się, że możliwe jest cofnięcie do zakresu ostatniej konsolidacji czyli okolic 9-11 zł. Mniej więcej w tym rejonie przebiega także górna krawędź wybitego niedawno kanału wzrostowego. Jeżeli więc dojdzie do korekty, to wydaje się, że w tych okolicach popyt może ponownie się uaktywnić. O spółce pisałem ostatnio 29 sierpnia ubiegłego roku.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznątokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKomentarz walutowy – Polska gospodarka wrzuca wyższy bieg
Następny artykułPROFIT WEEKLY: Czy byki na DAX już się zmęczyły?
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here