Naga MarketsLark Davis: sezon na altcoiny już trwa!Znany na rynku kryptowalut trader Lark Davis twierdzi, że oczekiwany przez wielu sezon na altcoiny już trwa. I to od… roku.

  • Davis jest zdania, że altcoin season już trwa i to od wielu miesięcy.
  • Zauważa, że altcoiny od dawna dają inwestorom więcej zarobić, niż ma to miejsce w przypadku BTC.

Sezon na alty już trwa!

Niektórzy ludzie czekali, aż zacznie się magiczny sezon altcoinów, podczas gdy w rzeczywistości sezon na altcoiny trwa już od roku. Altcoiny przynoszą inwestorom szalone zyski, znacznie wykraczające poza [to, co oferuje] bitcoin – twierdzi Davis.

Te artykuły również Cię zainteresują
Radzi, by analizować projekty o kapitalizacji od 100 do 200 milionów USD, ponieważ oferują one najlepszy stosunek ryzyka do zysku. Projekty te zazwyczaj obejmują działające produkty i rosnącą bazę użytkowników, ale mają ograniczony zasięg rynkowy.

Davis dodaje, że solidne projekty, takie jak Aave, mogą rosnąć wykładniczo bez znaczącej korekty. W takich przypadkach analityk sugeruje przyjrzenie się podstawom protokołu.

– Skoncentruj się na podstawach. To właśnie przyniesie ci te korzyści. Poszukaj silnego modelu ekonomicznego, który ma Aave. Szukaj oryginalnych pomysłów, potężnej technologii, którą dysponuje Aave. Poszukaj silnego zespołu, który ma Aave – chwali projetk.

Davis podkreśla, że ​​chociaż coiny o średniej kapitalizacji prawdopodobnie nie przyniosą 100-krotnych zysków, ale mogą dać ci zarobić między 20 a 50x podczas tej hossy.

Kupa forsy albo bankructwo

Jeśli chodzi o możliwości uzyskania 100-krotnego zwrotu, Davis zaleca przeszukiwanie monet o kapitalizacji rynkowej mniejszej niż 100 milionów USD. Zaznacza, że ​​chociaż projekty te oferują “maksymalny potencjał zysków”, wiążą się one również z niezwykle wysokim ryzykiem.

– Albo tracisz ciężarówkę pieniędzy, albo zarabiasz mnóstwo pieniędzy – powiedział.

Inwestując w monety o niskiej kapitalizacji, Davis mówi swoim słuchaczom, aby ćwiczyli techniki zarządzania ryzykiem, aby chronić swój kapitał.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: ceny kryptowalut | co znaczy blik | notowania kryptowalut | pgnig notowania | s&p 500 spółki |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here