whitebit

Labocanna zawiera przedwstępną umowę na import medycznej marihuanyLabocanna S.A., czyli spółka konopna notowana na rynku alternatywnym NewConnect, poinformowała o zawarciu przedwstępnej umowy na import medycznej marihuany. Umowa została zawarta z podmiotem z Niemiec, a jej przedmiotem jest rejestracja w Polsce produktów z marihuany medycznej oraz ich późniejsza dystrybucja i sprzedaż na terenie kraju po uzyskaniu stosownych zezwoleń. Artykuł dostępny jest również na relacjerynku.pl

Labocanna ma przedwstępną umowę dt. medycznej marihuany

“Głównymi obowiązkami Emitenta są: (I) przeprowadzenie na własny koszt rejestracji produktów z marihuany medycznej przed Urzędem Rejestracji Produktów Leczniczych (dalej: “URPL”); (II) dokonanie zamówienia 500 kg marihuany medycznej w terminie do 12 miesięcy od rejestracji przez URPL oraz pod warunkiem otrzymania pozwolenia na import produktów od Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF); (III) zawarcie długoterminowej umowy o współpracy ze Sprzedającym” – czytamy w raporcie bieżącym spółki konopnej z rynku NewConnect.“Głównymi obowiązkami Sprzedającego są: (I) dostarczenie wszelkich informacji i dokumentów niezbędnych do rejestracji produktów przez URPL; (II) wyprodukowanie i dostarczenie 500 kg marihuany medycznej w terminie do 12 miesięcy od uzyskania rejestracji w URPL; (III) wyprodukowanie i dostarczenie produktu w terminie 3 miesięcy od chwili otrzymania pisemnego zamówienia” – przybliża inne kluczowe warunki transakcji Labocanna S.A.

Zawarcie przedwstępnej umowy na import medycznej marihuany to prawdziwy kamień milowy na drodze realizacji strategii rozwoju spółki Labocanna. Rozmowy były wymagające i trwały długo, ale osiągnięte ustalenia w pełni zaspokajają nasze potrzeby biznesowe i dają realne perspektywy na przyszłość. Koncentrujemy się teraz na dopełnieniu wszelkich koniecznych formalności urzędowych, związanych z rejestracją produktów. Z posiadanej przez nas wiedzy wynika, że może to nastąpić na przełomie III i IV kw. tego roku.

Następnie przystąpimy do kwestii uzyskania pozwolenia na import produktów oraz złożenia pierwszego zamówienia, a także zawiązania stałej i długoterminowej współpracy z naszym niemieckim partnerem. To z kolei może przełożyć się na skokowy wzrost konkurencyjności rynkowej naszej firmy – komentuje Ernest Bednarowicz, Wiceprezes Zarządu Labocanna.

Zapisz się do newslettera Comparic.pl >>Dalsza część artykułu pod filmem
O Labocanna S.A.:

Labocanna S.A. to spółka działająca w branży konopnej, notowana na rynku alternatywnym NewConnect, prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.

Autor poleca również:Zapisz się do newslettera Comparic.pl >>Conotoxia


Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>
  • Powiązane zagadnienia:
Twórca i Dyrektor Zarządzający RelacjeRynku.pl l Agencji Relacji Inwestorskich. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz studiów podyplomowych Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Wycena Spółek Kapitałowych. Inwestor z ponad 15 letnim stażem. Praktyczną stronę relacji inwestorskich poznał sprawując funkcję prezesa zarządu spółki publicznej, notowanej w alternatywnym systemu obrotu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. na rynku NewConnect. Autentyczny pasjonat rynków kapitałowych i narciarstwa.