Naga MarketsWtorek nie przynosi większych zmian na rynkach wobec tego, co obserwowaliśmy rano. Wyrwać z marazmu mogłyby nas dopiero konkretne informacje nt. daty i terminu spotkania prezydentów USA i Chin, którego celem byłoby podpisanie „pierwszej fazy” porozumienia handlowego. Decyzja Banku Węgier przeszła bez echa, a dane z amerykańskiego rynku nieruchomości nie wniosły wiele do obrazu makro. Więcej emocji może przynieść dzisiejsza debata telewizyjna premiera Borisa Johnsona i lidera Partii Pracy, Jeremy’ego Corbyna, która jest zaplanowana na godz. 21:00.

Te artykuły również Cię zainteresują
Jeżeli Boris potwierdzi na niej swą dobrą formę, to funt może na tym zyskać – inwestorzy będą jeszcze bardziej pewni tego, że torysi zdobędą komfortową większość w grudniowych wyborach i doprowadzą Brexit do końca – realnym będzie termin wyjścia z UE z końcem stycznia 2020 r.

Wykres dzienny GBPUSD  
Wykres dzienny GBPUSD

Na dziennym ujęciu GBPUSD widać, że notowania dzisiaj poddały się korekcie po wczorajszej zwyżce. Ta jednak znalazła oparcie w okolicach dawnego ograniczenia formacji flagi. To zwiększa szanse na kontynuację ruchu w górę.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here