Naga MarketsComparic24.TV oraz Admiral Markets przedstawiają program zatytułowany „Rynkowe bitwy Admirałów”. Tam, gdzie firmy to armie, inwestorzy tocząc między sobą zaciekłe spekulacje, używają najcięższego z możliwych uzbrojeń – wiedzy o finansach, potyczki walutowe, batalie na surowce, rozgrywki spółek. Któremu z Admirałów będzie dziś sprzyjała hossa? Program prowadzą analitycy Admiral Markets, Jan Kotowski oraz Kamil Jaros.


Analitycy przedstawiają najważniejsze informacje makroekonomiczne, które mogą wpłynąć na rynki w najbliższym czasie. Omawiają również dynamikę polskiego PKB. Wzrost gospodarczy znajduje się znacznie powyżej krajów strefy euro czy naszego zachodniego sąsiada. To dobry wynik biorąc pod uwagę, że Polska znajduje się w gronie krajów rozwiniętych. Duża część programu została poświęcona bieżącej analizie wykresów, zarówno walutowych, jak i najważniejszych indeksów giełdowych.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here