Naga MarketsKurs euro, dolara, funta i franka do złotegoNotowania polskiego złotego rozpoczynają bieżący tydzień od wzrostowego akcentu. Zwyżki są jednak bardzo delikatne i następują niejako z rozpędu po wzrostach, które widzieliśmy w końcówce poprzedniego tygodnia.

Notowania indeksu BOSSAPLN dzisiaj rano pną się w górę do poziomów delikatnie przekraczających 89 pkt. Jest to poziom, który był widziany już w poprzednim tygodniu. Ruch ten zresztą ma związek z sytuacją na wykresach USD/PLN oraz EUR/PLN.

Te artykuły również Cię zainteresują
Kurs dolara po 3,69 zł

Notowania USD/PLN dzisiaj rano nieznacznie osuwały się w dół, oscylując w rejonie 3,69, aczkolwiek później odbiły w górę – także delikatnie. Z kolei notowania EUR/PLN poruszają się dzisiaj rano w rejonie 4,4750-4,4800, czyli blisko poziomów z piątkowego zamknięcia.

Dzisiaj zresztą zapowiada się relatywnie spokojna sesja na rynkach walutowych, a przynajmniej pod kątem publikacji danych makro, których dzisiaj powinno być niewiele. Wystąpienia publiczne przedstawicieli ECB i Fedu mogą co prawda być śledzone przez inwestorów, ale istnieje niewielka szansa, że retoryka obu banków się zmieni.

Kalendarz danych dla polskiego złotego jest pusty, więc rodzima waluta nadal będzie podążać za wycenami globalnych walut, z eurodolarem na czele.

Notowania BOSSAPLN – dane dzienne
Notowania BOSSAPLN – dane dzienne
Notowania USD/PLN – dane dzienne
Notowania USD/PLN – dane dzienne
Notowania EUR/PLN – dane dzienne
Notowania EUR/PLN – dane dzienne

Polecamy również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: mercator medical kurs akcji | ropa notowania | grupa lotos akcje | dax forum | nasdaq wykres |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here