Naga MarketsKurs złota od ponad miesiąca porusza się w konsolidacji między oporem przy 1478 USD, a wsparciem w okolicach 150 USD. Jak widać na wykresie dziennym poniżej, kupujący po raz kolejny atakują górne ograniczenie tego zakresu.

Wykres dzienny kursu złota (XAUUSD) - 19.12.2019 r.
Wykres dzienny kursu złota (XAUUSD) – 19.12.2019 r.

Nie masz pewności czy Twoja strategia działa? Zobacz program Forex Tester >>

W ostatnich dniach, zmienność na złocie była niewielka. Cena w ciągu dnia wykraczała ponad poziom 1478 USD, by dzień zakończyć pod nim. Jednocześnie, notowania coraz bardziej zbliżają się do linii trendu spadkowego, która biegnie od tegorocznych maksimów.

Dopóki notowania na zamknięciach dnia poruszają się zarówno pod wspomnianą linią trendu jak i oporem horyzontalnym, istnieje szansa na kontynuację spadków. Ich najbliższym celem może być krótkoterminowa linia trendu trendu wzrostowego prowadzona do dołka z listopada br.

Po pokonaniu wsparcia w postaci linii trendu, cena złota mogłaby osuwać się z powrotem w kierunku dolnego ograniczenia konsolidacji przy 1450 USD. Tam też można się będzie spodziewać reakcji ze strony kupujących.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie ponad 1000 instrumentów finansowych>>

Wykres 4-godzinny kursu złota (XAUUSD) - 19.12.2019 r.
Wykres 4-godzinny kursu złota (XAUUSD) – 19.12.2019 r.

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here