Naga MarketsSztabki złota Cena złotaCzynniki, które wpływają w ostatnim czasie na wzrost kursu złota są bardzo podobne do tych, które oddziałują na franka szwajcarskiego twierdzi Maciej Leściorz z CMC Markets w najnowszym odcinku Artystów Rynków, emitowanym 8 sierpnia 2019 r. W programie prowadzonym przez Jacka Brzeskiego znanego z anteny Polsat News zwrócono także uwagę na eskalację wojny handlowej na linii USA-Chiny. Serdecznie zapraszamy na kolejny przegląd najważniejszych i najciekawszych wiadomości z świata finansów.


Niedaleko pada złoto od franka

Po dotarciu do poziomu 1500 USD złoto skorygowało ruch wzrostowy. W mediach było to tłumaczone uspokojeniem nastrojów na rynkach i publikacją lepszych danych, co potwierdza, że wojna handlowa nie jest aż tak niebezpieczna. Osobiście uważam, że jest zupełnie inaczej. Myślę, że na rynku złota jest bardzo duża ilość kapitału spekulacyjnego, a historia pokazuje, że po sporych impulsach wzrostowych następowały jeszcze większe – oznajmił Maciej Leściorz.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here