Naga MarketsPo szybkim wybiciu ostatniego historycznego punktu zwrotnego 1916$, notowania tego instrumentu powróciły do czerwonej linii wyznaczającej to miejsce. Widoczne jest nawet znaczące naruszenie na interwałach godzinowych, które na wyższych horyzontach jest tylko dolnym cieniem pojedynczej świecy. Być może była to próba dotknięcia zniesienia 38.2% ostatniego impulsu wzrostowego.

Falę spadkową tworzącą ostatni szczyt 2074$ można nazwać korektą

Pierwszym poważnym objawem, że GOLD wraca do trendu, była duża biała świeca z 12 sierpnia. Wyciągnęła ona cenę Złota powyżej wsparcia 1916$.

Pierwszym ograniczeniem mogła być żółta strefa 1980$, która już w poprzednim miesiącu zatrzymała wzrosty.

Tym razem posiadacze długich pozycji jednym susem przeskoczyli przez opór i zamienili go w swojego sprzymierzeńca. Świadczy to tym wczorajsza świeca z dużym dolnym cieniem. Jej podstawa idealnie zatrzymała się w żółtej strefie, zamieniając opór we wsparcie.

Dziś może być kolejny test tego obszaru, Jeżeli notowania GOLD pozostaną powyżej ceny 1980$ to kolejnym celem stanie się opór 2015$.

Wskaźniki znajdujące się pod wykresem wskazują, że wzrosty mają szanse powodzenia w kolejnych dniach.

Potencjalnym zagrożeniem, będzie przełamanie wsparcia, co może okazać się zaproszeniem do testu czerwonej linii 1916$. W takim przypadku na kolejny nowy szczyt trzeba będzie poczekać trochę dłużej.

Warto przeczytać również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here