Naga MarketswawelNa sesji w piątek 21 czerwca spółka Wawel znana z wyrobów cukierniczych traci ponad 4%.  Wawel jest najstarszą fabryką cukierniczą w Polsce. Oferta spółki obejmuje kilkadziesiąt rodzajów produktów, w tym czekolady, bombonierki, wafle, batony, karmelki a także kakao. Prawie całą sprzedaż odbywa się na rynku polski, tylko 5% to eksport. Czyżby zabrakło w naszym kraju amatorów słodkości?


Zobacz także: Cena złota odbija od 1400$, to koniec hossy? Co z ceną ropy i srebra

Te artykuły również Cię zainteresują
Kurs Wawel (WWL) najniżej w 2019 roku

W piątek 21 czerwca, niechlubnym liderem spadków na GPW podczas piątkowej sesji jest spółka Wawel (WWL.PL), która znajduje się dziś na najniższych poziomach w tym roku. Trend spadkowy trwa w najlepsze i jak na razie nie widać tutaj większych szans nawet na korektę wzrostową. Aby mówić o odwróceniu, musiałby dojść do wybicia pierwszego wyższego szczytu. Dopóki utrzymuje się sekwencja spadkowa, czyli niższe szczyty i niższe dołki, ciężko myśleć o pozycjach długich. Najbliższym oporem są ostatnie wybite dołki, a następnie poziom wynikający z sekwencji – 694,5 zł

Kurs wawel 21 czerwca 2019

Jeśli spojrzymy na interwał W1, tak naprawdę brakuje punktu zaczepienia. Nie za bardzo jest jak wyznaczyć istotne wsparcie, które mogłoby potrzymać wyprzedaż. Pomimo, że ostatnia świeca tygodniowa zakończyła się wyraźnie pro wzrostowo, to dziś została ona w całości zniwelowana i po weekendzie niewykluczone są dalsze spadki. Jak na razie nie ma absolutnie żadnych sygnałów nawet do korekty wzrostowej. Trend spadkowy jest bardzo silny.

Kurs wawel 21 czerwca 2019Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here