Naga MarketsKurs euro i franka rosną we wtorek. PLN traci również do dolara i funta, 18 lutegoPrzed nami nowy tydzień na rynku walutowym. W ostatnim czasie polski złoty nie radzie sobie najlepiej, co ma związek miedzy innymi z panującą paniką na rynku akcji. W poniedziałek nasza waluta ponownie traci go franka, funta i dolara. Z kolei w stosunku do euro, kurs konsoliduje na wysokości piątkowego zamknięcia. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z codziennym programem “Co nowego u złotego”, którego gospodarzem jest Adam Rak. Sprawdźmy jak kształtują się kursy polskiego złotego w ujęciu do EUR, CHF, GBP i USD w poniedziałek 2 marca


Polski złoty wciąż traci

Za sprawą panującej na świecie paniki dotyczącej koronawirusa mogliśmy obserwować w ostatnim czasie wyraźne spadki na walutach emerging markets, w tym także polskiego złotego. Niestety po weekendzie tendencja nie ulega zmianie, pomimo odbicia w Chinach, rynki europejskie zaczyna dzień od spadków, a polski złoty równie pozostaje pod presją Przed południem największy ruch obserwujemy na funcie, gdzie GBPPLN rośnie 0,5%.

Zobacz także: Rynek akcji z szansą na odreagowanie, czy to koniec paniki?

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia programu “Co nowego u złotego“, w którym Adam Rak przeanalizował aktualną sytuację techniczną na czterech parach walutowych z polskim złotym PLN. Przeglądowi zostały poddane takie instrumenty jak: EURPLN, USDPLN, CHFPLN, czy GBPPLN.

Zobacz także: Kurs euro w górę do dolara i funta, EURGBP przebija barierę 0,86 GBPConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here