Naga Markets

Kurs USD/CAD powyżej 1,28. Opór powstrzyma kupujących?Kurs dolara amerykańskiego do kanadyjskiego (USD/CAD) rośnie dziś o ponad 0,7 proc. Notowania rosną od kilku dni po odbiciu od wsparcia przy 1,26 USD. Gdzie zmierza Loonie według Scotiabank oraz Societe Generale?

Dolar amerykański może zmierzać do 1,30 CAD

Ekonomiści ze Scotiabank w swojej nocie wskazywali na poziom 1,27 oraz 1,28 CAD. Cena dotarła do niego już dziś w rezultacie silnych wzrostów.Jednakże, wokół poziomu 1,28 CAD znajduje się silny opór, który zwykle ograniczał zyski dolara amerykańskiego w tym roku, zauważa Scotiabank. Wsparcie intraday wskazywane przez analityków wypada obecnie przy 1,2725.

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl! Aktualny harmonogram i zapisy: Webinary edukacyjne
.

Kurs USD/CAD powyżej 1,28. Opór powstrzyma kupujących?

Z kolei Societe Generale przypatruje się 200-dniowej średniej, która na USD/CAD wypada w pobliżu 1,2480. Wraz z poziomem 1,25 USD tworzy ona krótkoterminową strefę wsparcia.

Utrzymanie notowań ponad 200-dniową średnią otwiera bykom drogę do ponownego testu obszaru przy 1,2950/1,3020 – uważają analitycy SocGen.

Wspomniany wyżej obszar działał jako silne wsparcie we wrześniu i listopadzie 2020 roku.

Autor poleca również:

AVA Trade

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: ccc cena akcji | ciech kurs akcji | cd projekt cena akcji | ciech giełda | aktualny kurs korony czeskiej | azoty akcje rekomendacje | usd notowania |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułJak posiedzenia Fed, BoE i EBC wpłyną na kursy dolara, funta i euro?
Następny artykułUnikalny token stworzony przez Polaków. Jaki potencjał tkwi w Revenue Coin?
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średnioterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here