Naga MarketsWeź udział w bezpłatnym Kursie Tradingu od Podstaw i rozpocznij przygodę z rynkami finansowymi w odpowiedni sposób. W pierwszy dzień Kursu zdobędziesz odpowiednią wiedzę teoretyczną, natomiast drugiego dnia ekspert Admiral Markets poprowadzi sesję Live Trading, która pomoże Ci w kwestii zastosowania zdobytej wiedzy w praktyce.


Co zyskasz dzięki szkoleniom online?

Kurs Inwestowania to inicjatywa, która ma na celu przekazanie najważniejszej wiedzy z tematyki inwestowania w ciągu dwóch dni. Na kursie dowiesz się, jak podzielony jest rynek kapitałowy. Porozmawiamy również o największych instytucjach, które w znacznym stopniu oddziałują na rynek, a także odpowiemy na podstawowe pytanie, dlaczego warto się tym zainteresować i jak nie zostać oszukanym przez instytucje finansowe.

Całość podzielona została na dwa dni. Pierwszy dzień:

  • Specyfika rynku finansowego
  • Instytucje na rynku kapitałowym
  • Analiza Fundamentalna
  • Analiza Techniczna

Drugi dzień to głównie omówienie podstawowego systemu transakcyjnego bazującego na popularnej metodologii Price Action oraz test systemu transakcyjnego na rachunku demonstracyjnym.

Zarejestruj się już teraz, gdyż liczba miejsc jest ograniczona

Pamiętaj, zdobywanie wiedzy jest najważniejsze, nie tylko w życiu, ale również w tradingu. Dlatego nie czekaj i już teraz zarejestruj się na Kurs Tradingu od Podstaw.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here