Naga MarketsDAX30 jest jednym z najczęściej handlowanych indeksów na świecie. Jego popularność wynika przede wszystkim z istotności niemieckiej gospodarki na arenie międzynarodowej. W skład indeksu DAX wchodzą spółki, o których słyszał każdy z nas, przykładowo Adidas, Bayer, Siemens, Allianz… Silna gospodarka, mocne marki – to wszystko sprawia, że inwestorzy chętnie sięgają w tradingu właśnie po kontrakty na indeks 30 największych niemieckich spółek.

DAX30 bez tajemnic

We współpracy z brokerem Tickmill, zapraszamy na kurs tradingowy prowadzony przez Maksymiliana Bączkowskiego. Podczas 4 spotkań online, Max omówi najważniejsze aspekty handlu na niemieckim indeksie. Od ogólnych informacji po szczegółowe dane oraz strategie. Każde spotkanie zawiera część edukacyjną, analityczną, praktyczną oraz sesję pytań i odpowiedzi.

Ważne! Jeśli nie możesz uczestniczyć w webinarach na żywo, nic się nie martw! Zadbaliśmy o to, abyś otrzymał nagrania wszystkich szkoleń. Wystarczy, że się zarejestrujesz i po chwili otrzymasz dostęp do już przeprowadzonych szkoleń.

WEŹ UDZIAŁ W KURSIE DAX30 BEZ TAJEMNIC

Zwieńczeniem cyklu DAX30 bez tajemnic będzie spotkanie, podczas którego zapoznasz się ze strategią typu swing dla indeksu niemieckiego. Handel ten ma swoje charakterystyczne cechy, o których dowiesz się podczas tego webinaru. W trakcie szkolenia otrzymasz najważniejsze narzędzia do analizy średniego terminu oraz dowiesz się, jak z nich korzystać. Dodatkowo Max przeanalizuje aktualną sytuację na indeksie na podstawie tych narzędzi – z celem dla handlu na 3-4 tygodnie.

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ

Maksymilian Bączkowski

Maksymilian Bączkowski Invest Cuffs 2019
Maksymilian Bączkowski zaprasza na Live Trading do Comparic24.TV w każdy czwartek

Zapraszam serdecznie na cykl szkoleń online poświęconych mojemu ulubionemu instrumentowi tradingowemu, jakim jest indeks 30 największych niemieckich spółek – DAX30. Podczas 4 spotkań omówię najważniejsze aspekty handlu na tym indeksie. Zaczniemy od wartościowych podstaw, a skończymy na zaawansowanych kwestiach oraz strategiach stosowanych podczas inwestowania i tradingu. Jeszcze raz zapraszam na ten fascynujący cykl webinarów.

Maksymilian Bączkowski

Daytrader rynków OTC. Założyciel Szczecińskiego Klubu Inwestora “Trading Club Szczecin” oraz prelegent wielu paneli i konferencji poświęconych tradingowi. Twórca autorskiej strategii inwestowania średnioterminowego.

Partner technologiczny kursu

tickmill

Tickmill jest jednym z czołowych brokerów CFD, który oferuje usługi również w Polsce. Od wielu lat spełnia najwyższe standardy rynkowe i dostarcza rozwiązania CFD dla klientów detalicznych oraz profesjonalnych. Aby w pełni uczestniczyć w kursie “DAX30 bez Tajemnic”, otwórz rachunek demonstracyjny w Tickmill.


Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. Od 74% do 89% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty twoich pieniędzy.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here