Naga Markets

Kurs srebra zmierza do kluczowej strefy wsparcia - analiza dla początkującychNadal nie widać końca serii spadkowych sesji na notowaniach srebra. Kurs XAG/USD nurkuje i oddaje w błyskawicznym tempie mozolnie budowane odbicie z października i listopada. Patrząc na wykres tygodniowy, pojawia się ryzyko kolejnego powrotu w kluczową strefę wsparcia w rejonie 21,70 USD. Srebro oberwało z dwóch stron w ostatnim czasie. Po pierwsze, korelacja ze złotem powoduje spadki, a po drugie jako metal z szerokim zastosowaniem w przemyśle, obrywa z obaw o spowolnienie gospodarcze po wykryciu nowej mutacji wirusa.

Kurs więc spada, nawet w czasie słabości dolara. Co ciekawe, najnowsza prognoza Commerzbanku jest bardzo pozytywna i każe obecne spadki traktować jako okazję do tańszych zakupów. Zdaniem stratega banku, wsparcie przy 21,17-87 wytrzyma i doprowadzi do silnego odbicia, które może sięgnąć nawet poziomów powyżej 25 USD.Na główne wsparcie

Swoją analizę, ekspert opiera o strefy wyprzedania rynku, który na srebrze ewidentnie pojawia się przy zejściu kursu poniżej 22,00 USD. Od strony technicznej, niebawem powinna więc pojawić się okazja do zainicjowania odbicia.

silver

Przeczytaj również:

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: Webinary XM.COMChcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here