Naga MarketsOd czasu ustanowienia szczytu przy 19,63 USD, kurs srebra osunął się w okolice 16,95 USD, znosząc przy tym impuls wzrostowy. Z kolei przez większość obecnego miesiąca dominował ruch boczny. Wygląda jednak na to, że w ubiegłym tygodniu cena opuściła konsolidację.

Jak widać na wykresie 4-godzinnym poniżej, notowania XAGUSD od 2 października poruszały się między wsparciem w okolicach 17,28 a oporem przy 17,86 USD. Akcja cenowa z piątku wskazuje natomiast na wybicie górnego ograniczenia tego zakresu.

W rezultacie cena dotarła do kolejnego potencjalnego oporu jaki stanowi górna banda kanału. Poziom ten sprawdził się w swej roli, co pozwoliło na re-test 17,86 USD, jednak tym razem w roli wsparcia.

Dopóki na zamknięciach kolejnych interwałów, kurs srebra utrzymuje się powyżej 17,86 USD, istnieje szansa ponownego ataku na opór kanału, a po wybiciu ubiegłotygodniowych maksimów odsłonięty zostanie poziom 18,65 USD.

Alternatywnie, powrót do zakresu w jakim cena poruszała się większość obecnego miesiąca otworzyłby drogę do dolnego ograniczenia kanału i lokalnego wsparcia przy 17,47 USD.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie ponad 1000 instrumentów finansowych>>

Wykres 4-godzinny - kurs srebra (XAGUSD)
Wykres 4-godzinny – kurs srebra (XAGUSD)

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here