Naga MarketsKurs srebra (XAG/USD) po odbiciu od oporu w okolicach 15,50 ponownie skierował się do wsparcia na okrągłym poziomie 15 dolarów za uncję. Jak widać na wykresie dziennym poniżej, cena od 28 marca testowała ten poziom kilkukrotnie.

Podczas wczorajszej sesji na wykresie utworzył się byczy pin bar, który przebija się przez poziom 15,00 i dociera do ekspansji 61,8% ostatniego impulsu spadkowego. Wzrost notowań w następstwie tej formacji i pokonanie linii trendu spadkowego widocznej poniżej, otworzy drogę do ruchu w kierunku 15,50, a następnie do oporu przy 15,76.

Alternatywnie, zamknięcie notowań dziennych pod wczorajszym pin barem odsłoni poziom 14,75. W tym miejscu doszło do zamknięcia notowań 24 grudnia ubiegłego roku, przed wystąpieniem luki ucieczki. Ponadto, wcześniej poziom ten bardzo dobrze sprawdzał się także w roli oporu.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

Srebro - wykres dzienny - 5 kwietnia 2019
Srebro – wykres dzienny – 5 kwietnia 2019

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here