Naga MarketsKurs srebra porusza się w trendzie wzrostowym, a niemal od początku obecnego roku, ruch ten przybrał formę kanału. Jak widać na wykresie dziennym poniżej, kupującym w ubiegłą środę udało się nieznacznie przekroczyć maksima ze stycznia, jednakże zamknięcie miało miejsce pod kluczowym oporem na 16,17 USD.

Wspomniany wyżej opór ostatnio sprawdzał się w swej roli, w lipcu 2018 roku, a w okresie od lutego do końca czerwca działał również jako wsparcie. Pozostaje pytanie czy obecnie po odbiciu pojawi się jakiś większy ruch spadkowy.

Tu z pomocą przychodzi kanał wzrostowy. Formacja ta jest nachylona w kierunku poprzedzającego ją ruchu i często zdarza się, że zapowiada odwrócenie w przypadku wybicia dołem.

Jeśli zatem sprzedającym uda się pokonać wsparcie kanału, otworzą sobie drogę do spadków w kierunku kluczowego wsparcia na 14,83 USD. Po drodze do tego poziomu należało będzie się jeszcze zmierzyć z lokalnymi poziomami obrony w okolicach ostatnich dołków na 15,47 oraz 15,16 USD.

Alternatywnie, skuteczne wybicie oporu na 16,17 może zaprowadzić notowania do linii trendu spadkowego biegnącej od maksimów z 2017 roku.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here