Naga MarketsKurs srebra czeka silny koniec 2020 r.? Prognoza wybicia 30 dol. za uncjęTo był z pewnością dobry rok dla ceny srebera, ponieważ w ciągu ostatnich kilku miesięcy biały metal stale rośnie. W zeszłym miesiącu wykres testował nowe maksima tuż pod poziomem 30 dolarów za uncję, od tego czasu miejsce miała jednak korekta, a obecnie trwa bardzo wąska konsolidacja. To sprawia, że inwestorzy zastanawiają się, czy cena srebra we wrześniu pójdzie w górę czy w dół. W rzeczywistości, pytanie to dotyczy w równym stopniu srebra w 2020 roku w ogóle. Na pytania te odpowiada David Jones z Capital.com.

  • Od marcowych dołków srebro rośnie o ponad 130%, wyprzedzając tym samym złoto
  • W tym momencie techniczne poziomy ważne dla rynku srebera to 30 dolarów oraz 32,4 dol. (opory z 6 sierpnia i stycznia 2013 r.) oraz od strony wsparć 23,35 dol. oraz psychologiczny poziom 20 dol.
  • David Jones w poniższym nagraniu patrzy na fundamentu rynku srebra, analizuje wykres oraz otwiera transakcje na białym metalu

Cena srebra: Czy cenny kruszec powróci do wzrostów jeszcze w tym roku?

Cena srebra wzrosła niewiarygodnie o 154%, aby osiągnąć sierpniowy szczyt. A te zyski w analizie cen srebra są znacznie większe w porównaniu z cenami złota, które do tej pory również cieszyło się niesamowitym rokiem. Ale jak wynika z opinii ekspertów zarówno w przypadku złota, jak i srebra, rok 2020 nie jest do końca skończony z rajdami metali szlachetnych i ma więcej skoków w zapasie – komentował David Jones.

SPRAWDŹ OFERTĘ BROKERA CAPITAL.COM

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułJak największe spółki z USA radziły sobie w ciągu ostatnich 20 lat?
Następny artykułFFiL Śnieżka spodziewa się szybszej niż zakładana poprawy marży Poli-Farbe
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here